Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ulusal Geri Dönüşüm Stratejisi Belgesi ve Eylem Planı Eylem İzleme Sistemi Hakkında

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Hilal ARSLAN tarafından paylaşıldı.

 1. Hilal ARSLAN

  Hilal ARSLAN CMNet Üyesi

  Arkadaşlar , Ulusal Geri Dönüşüm Stratejisi Belgesi ve Eylem Planı Eylem İzleme Sistemi Hakkında bir belge geldi bakanlıktan. Bu belge nasıl düzenlenecek bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
   
 2. dilek kaya

  dilek kaya CMNet Üyesi

  Evt bu konuyu merak ediyorum.Tata tesisinide çalışıyorum.Belediyeye gelmiş olan bu yazıyla ilgili belediyeler firmalardan yardım istemekte.Nedir bu durum?
   
 3. ismael

  ismael CMNet Üyesi

  Ulusal Geri Dönüşüm Stratejisi Belgesi ve Eylem Planı Eylem İzleme Sisteminde.. Ambalaj atıkları için yıl içinde bakanlığa veri girişi yaptığımız miktar vb bilgileri İç İşleri Bakanlığı bu eylem planını izlemek amacıyla isitiyor. 2015 yılında sisteme girilen veriler kullanılarak cevap verilecek.
  Belediyelerden istiyor..
   
 4. Hilal ARSLAN

  Hilal ARSLAN CMNet Üyesi

  Ben bakanlığı aradım bana istenen bilgiler şöyle ; " Oluşan Katı atık için ne gibi işlemler yapılıyor ? Bu işlemlerin maliyeti nedir ? Çevre temizlik vergisi ne kadar alınıyor ? Bu vergi nereye harcanıyor ? Çevre temizlik vergisi geri dönüşüm için mi harcanıyor ? Harcanmıyor ise nereye harcanıyor ? Katı atık toplama-taşıma maliyeti nedir ? Vergi ve taşıma-toplama maliyeti arasında fark var mıdır ? Fark varsa bu fark nereye harcanıyor ? " dendi. Bu bilgilerin tablo şeklinde nisan ayının ilk haftası ocak şubat mart ayı bilgilerini kapsayacak şekilde birimleri takip ederek bakanlığa gönderilecek.. @dilek kaya @ismael @mervedağhan
   
  Yalçın ve ismael bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları