Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Yeni çevre kanunu, çed yönetmeliği ve ab uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006

Konu, 'ARŞİV' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

 1. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  yeni çevre kanunu, çevresel etki değerlendirmesi yönetmeliği ve avrupa birliğine uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006
   

  Ekli Dosyalar:

 2. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  bilgi için teşekkürler.acaba birde dosyaları verirken kaynakları belirtmeniz mümkünmü?
   
 3. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  ulaşılabilecek tek kaynak https://www.cevremuhendisleri.net/ dir.. ;)
   
 4. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  yanlış anlamanızı istemem.. kaynak verilmesi gereken paylaşımalarda zaten veriyorum... ki gerekli de biçok durumda ;) ama bu tür paylaşımlarda (sempozyum kongre vs) herhangibir kaynak söz konusu değil.. kendi bilgiye ulaşabilme çabam diyelim... bu yüzden de tek kaynak burası ;)
   
 5. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  ok anladım.bende de çok fazla kaynak var bir çok kaynağın kendisi bende mevcut.onları site isimlerine göre ayırt edebiliyorum o yüzden sordum.tekrar tekrar indirdiğim çok oluyor aynı bilgiyi.kaynak o yüzden lazımdı bana ama problem deil.haklısın bu konuda :)
   
 6. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  şimdi sizi daha iyi anladım :) sizinde beni anlamış olmanız çok güzel ;) sizdeki dokumanlarıda en kısa sürede sitemizde görmek isteriz...
   
 7. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  siteye daha yeni üye oldum.siteyi iyice bir inceleyip farklı olan bilgileri tabikide paylaşırım.karşılıklı olarak bilgileri ayıklamam gerekiyor çünkü :)
   
 8. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  inceleme süresinin kısa olması tek temennim :D en kısa zamanda bekliyoruz paylaşımlarınızı Uğur bey.. yeni ve aktif üyelere ihtiyacımız var doğrusu ;)
   
 9. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  benimde temennim aynı :)
   
 10. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  site neden bu kadar çok hata veriyor dosya yüklemesi yaparken.bir dosya yükleyemedim gitti.hata oluştu hata oluştu dio başka birşey demiyor :mad:
   
 11. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  sitede herhangibir hata mevcut değildir...hata tamamen kullanıcı bazlı.. örneğin word gibi dosyalarda 1mb, rarlı dosyalarda ise 1.5mb kotaı var, görmüş olmanız lazımdı eklenti kısmında.. buna dikkat ederek paylaşımlarınızı yaparsanız sorun çıkmayacaktır..daha büyük dosyalarınızı çeşitli upload sitelerine upload ettikten sonra buradan rahatlıkla paylaşıma sunabilirsiniz..


  İyi paylaşımlar ;)
   
 12. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  dosyanın büyüklüğünü kontrol ettim o sınırı aşmıyor.
   
 13. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici


  Dosyatipi ve Max. Dosya büyüklüğü esas kriterdir..dosya tipi ve büyüklüğünü yazar mısınız? ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyoruz..ben hergün defalarca paylaşımda bulunuyorum ve hiçbir sorun çıkmıyor..
   
 14. yarabandı

  yarabandı CMNet Üyesi

  şehir dışındaydım.tekrardan teknolojiyle tanıştım dosyamı kontrol ettim senin haklı olduğunu gördüm yanlış feryat için kusura bakma :)
   
 15. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  önemli değil.. siz bana güvenin yeter ;)
   
 16. Lebriz Kuşçu

  Lebriz Kuşçu CMNet Üyesi

  Cevap: Yeni çevre kanunu, çed yönetmeliği ve ab uyum sürecinde çed sempozyumu / 2006

  bende de hata verdi geçenlerde..anlamadım nedenini....dosya yüklemek istedim..bir türlü yapamadım....dosya yükleyip arkadaşlar ile paylaşmak istedim ama olmadı ...neyse..tekrar deneyeceğim...belki bu sefer olur....
   

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...