• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

yeni işe başlayan mühendis

Yaren Kumcu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
acb
Merhabalar
Atık yağ geri kazanım firmasında çalışan var mı?

Yeni başladığım için bu alanda neler yapılması gerekiyor,dikkat etmem gerekenler neler şeklinde sorucaktım.Bir de hangi mevzuzat,yönetmeliklerden sorumluyum

Hayırlı olsun , forum içerisinde sizin gibi daha önceden yeni başlayıp çok fazla soru soran arkadaşımız oldu , öncelikle forumu bi gezmenizi tavsiye ederim. Zaten bilgi sahibi arkadaşlar cevaplayacaktır.

Ayrıca forum içerisinde arkadaşlarımızın hazırladığı makaleler başlangıç için size yardımcı olacaktır. Ayrıca KDS (Kütle Denge Sistemi ) gibi beyanları da site içerisinden araştırmanız yararlı olacaktır.

Çevre Mühendisi/Danışmanı Bir Tesiste Adım Adım Ne Yapar?