• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yeniden/tekrar kullanılabilir ambalajlar için depozito sistemi uygulamalarına ilişkin usul ve esaslar

dozsoy3

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
x
BÖYLE BİR TASLAK NEREDE YAYINLANMIŞTIR BİLEN VAR MI?

Başlığı görünce yayımlandı da ben mi bir şey kaçırdım dedim. Genellikle taslaklar aşağıdaki adreslerde oluyor ama bu konuyla ilgili bir şey göremedim:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

SABAH BİR DEPARTMAN MÜDÜRÜNDEN TGDF DEN İLETİLDİ. BUGÜN GÖRÜÜŞ YAZMAMIZ İSTENİYOR DİYE MAİL ALDIMN . EKİNDEKİ TASLAK BU ŞEKİLDE

Ekli dosyalar

• Adsız ek 00016.docx
    55.1 KB · Görüntüleme: 56
Bu tarz konularda Ticaret Bakanlığı'nın sitelerine bakmak da gerekiyor. Açıkçası araştıracak kadar müsaitliğim yok ama Çevre kısmından gelecekse; CYGM'den gelmesi lazım mantıken. Bekleyelim bakalım, gün içinde düşer belki.

Ekte bulunan tebliğ Çevre ve Şehircilik Bakanlığına ait bir tebliğ gibi duruyor. Uygulama ile ilgili bilgilendirme amaçlı düzenlenmiş bir tebliğ :/

Sadece ambalaj için olması GEKAP için doğru değil. Akü ve madeni yağı depozitolu şekilde geri topluyoruz onlar içinde çıkarılması gerekli diye düşünüyorum.

bu tebliği sadece mail yoluyla paylaştılar bazı kurumlardan görüş almak amacıyla, daha taslak olarak görüşe açılmadı. Antalya daki sunumla çelişen maddeler var son şeklini verip yayınlarlar yakın zamanda..