• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Yönetim sistemleri eğitimine hazır mısınız?

Uzun zamandır gelen talepler doğrultusunda Yönetim sistemleri eğitimi planlanmaktaydı ve bu konuda firma ile görüşmelerimiz sürmekteydi. Ön talep toplamak için bu anketi açalım istedik. Kimler yönetim sistemleri eğitimine katılmak ister?

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Temel Eğitimi
ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi Temel Eğitimi
ISO 14001-9001-45001 Entegre yönetim sistemi eğitimi
ISO 19011 Kuruluş içi denetçi eğitimi (SINAVLI) (Bu sertifikasyon tüm yönetim sistemlerinde iç denetimin nasıl yapılacağına dairdir, ilgili standartlar hakkında temel bilgi alındıktan sonra sizlere iç denetçi yetkinliğini kazandırmayı amaçlamaktadır, standartlar hakkında eğitim alınmadıysa tek başına bir amacı olmayacaktır ayrıca her standart için ayrı ayrı bu belgeninde alınması gerekmemektedir)

Son düzenleme:
Merhaba, ISO 14001-9001-45001 Entegre yönetim sistemi eğitimi ve ISO 19011 Kuruluş içi denetçi eğitimine katılmak istiyorum.