• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atık ambalaj sistemi revizyonu hk.

A. Kapdı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Atık Avcıları Geri Dönüşüm
Merhabalar Arkadaşlar,

Atık Ambalaj Sistemi nihayet revize ediliyor.

Bilgilerinize.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@Gülşah Albayrak
Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Hülya Hanım ile görüştüm.Sistem Ocak ayında faaliyete geçecekmiş.Kullanıcı kodu ve şifre ile girdiğimde hata veriyor.Çevre Bilgi Sistemine girdiğimiz zaman ek uygulamalardan Ambalaj Bilgi sistemini seçip kaşe imza yaptıktan sonra Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğüne götüreceğiz.

@Olgaç Sürmelihindi
aynen Olgaç bey ek uygulama başvurusu yaptım ve açıldı ama ambalaj bilgi sistemine yönlendirdikten sonra hata veriyor

ek uygulamayı açtırdıktan sonra atık ambalajı görüp seçmeniz gerekiyor.Fakat ambalaj bilgi sistemine girdiğinizde tekrar kullanıcı adı ve sifre istiyor.Bu durumda cevre il müdürlüğü ile görüştüğümde eski atık ambalaj sistemindeki şifrenizle girceksiniz dedi fakat acılmadı.Niye bu kadar uğraştırırlar ki anlamadım.Ocak ayına kadar niye bekleyelim.Çözsünler sorunu.Hülya hanıma da ulaşamadım.Son durum budur benim.Samsundan yazıyorum.

@dilek kaya bende de aynı durum söz konusu. çevre bilgi sisteminden ambalaj sistemini aktif hale getirdim ancak eski şifremi girdim sistem açılmıyor. Hülya hanıma mail attım bekleyip göreceğiz

aaa.HAYIRLI OLSUN.hANGİ ŞİFRENİZLE GİRDİNİZ.cBS DE KULLANDIĞINIZ SİFREYLE Mİ.ATIK AMBALAJDA KULLANDIĞINIZ SİFREYL EMİ.@nur beyza