• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi eğitimi

arkadaşlar bakanlıktan bakıyorum ama daha bir hareket görmedim. bu eğitim tarihi belli oldu mu bilen duyan var mı?

bir de merakımdan soruyorum. nisanda eğitim yaptılar ancak sınavını yapmadılar ya da ben görmedim. yapıldı mı yapılcak mı bilen var mı?

Vize eğitiminden ziyade yeni alacaklar için eğitim olacak

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Meraba.beb çevre mühendisliğinden mezunum. Bitirmiş olmama ragmen firmalar mühendislik işe alım yapmiyorlar. İlla cevre görevlisi belgese istiyorlar. Ben ilk kez çevre görevlisi belgesi alcam. Dün TUCEV i aradım ordaki yetkili bana ilk kez alacaklar için eğitim bu sene kasımda olabilir dedi. Tabi ÇSB ye fazla talep gelirse önümüzdeki aylarda da yababilirler dedi. Elimizden geldiğince baskı yapalım arkadaşlar. İletişime geçelim ÇSB ile mesaj yada telefonla arayalım ki bir talep olduğunu bilsinler.

Arkadaşlar bu numaradan ÇED daire başkanlığini arayarak cevre görevlisi eğitimi yapılmasını isteyelim. Aksi takdirde bir sonraki eğitim kasım ayında kalabilir.(0312) 410 1856

Arkadaşlar bu linkten csb ye ilk kez alacaklar için çevre görevlisi belgesi eğitiminin bir an önce yapılması için e-dilekçe yazalım.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ve bu telefonu arayarak baskı yapalım yoksa işimiz zor.
(0312) 410 1856

Çevre Görevlisi adaylarına yönelik, 2016 yılında eğitim düzenlenmesiyle ilgili hazırlanmış bir program mevcut değildir. Söz konusu eğitimle ilgili çalışmalar tamamlandığında Genel Müdürlüğümüzün "
" adresinden duyuru yapılacaktır. Duyuruda detaylı bilgiler yer alacaktır.

Bakanlikdan bu cevap geldi. Arkadaşlar işsiz kalmayalım lütfen bakanliga hepimiz yazalım.

@Mhalildemirel

Merhaba arkadaşlar,

Bir fabrikada tam zamanlı olarak çevre yönetim biriminde çevre görevlisi olarak çalışıyorum. Bu şekilde çalışırken başka bir firmaya ayda bir gün ya da daha fazla hizmet verebilir miyim ?

Bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum.

Herkes mail atmalı, yukarıdaki linkten. Telefonlara bakan yok. Talep olmadığı takdirde eğitim açılmayacak ve biz çevre mühendisleri bu belgeyi alamadığımız için iş hayatımızdan olacağız.

Egitime gitmek icin bi giris belgesi var mi.. Bu haftaki cevre gorevlisi egitimi icin

@Fatih Çoban
Daha vize egitimine bu hafta gidecegm.. Belgeyi almadan basvuru yapabiliyor muyum...400 tl daha gitmeden yatirdik...egitimden sonra ne kadar yatiracagz..

İyi de belgemiz var zaten .. Egitim masraflari disinda Tekrardan 400 tl verilmesi haksizlik helal etmiyorm

@sevgi barış eğitim ücreti olarak yatırdınız 400 TL yi sanırım. Belge süreniz ne zaman bitiyor bilmiyorum ancak eğer belge geçerlilik sürenizin bitmesine 1 aydan fazla varsa bakanlığın Halkbanktaki kurumsal tahsilat hesabına 400TL yatıracaksınız. Eğer 1 aydan kısa süre varsa 600TL yatıracaksınız. Tabi ki gişedeki çalışana Çevre görevlisi belgesi vizesi nedeniyle ücretin yatırıldığını söyleyin.Daha sonra da sisteme banka dekontunu ve eğitim katılım belgesini yükleyeceksiniz.

Merhaba ben çevre mühendisliği 4. sınıf öğrencisiyim. Şimdiden başvuru yapsam bende herhangi sıkınıtı olurmu

@bulutmehmet
Mezun olmadığınız için katılma hakkınız yok. Zaten mayıs eğitimi belgesi olup belgenin yenilenmesi için

Arkadaşlar mail attım cevap aynen şu şekilde ;

Çevre Görevlisi adaylarına yönelik, 2016 yılında eğitim düzenlenmesiyle ilgili çalışmalar devam etmektedir. Söz konusu eğitimle ilgili çalışmalar tamamlandığında Genel Müdürlüğümüzün "
" adresinden duyuru yapılacaktır. Duyuruda detaylı bilgiler yer alacaktır.
[TBODY] [/TBODY]

Şubatta mezun oldum ve bu belgeyi alamadığım için iş bulamıyorum.Benimle aynı durumda olan arkadaşlar lütfen mail atın arayın bir an önce netleşsin şu durum.Yoksa durum vahim Aralık ayına kadar uzayabilir.

Aşağıdaki linkten numaralara ulaşabilirsiniz

Bu linktende bilgi edinme talebinde bulunabilirsiniz