Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sedat Azizoğlu tarafından paylaşıldı.

1. Sedat Azizoğlu

Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri;

• Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81

Not: Daha önce destek verdiğimiz "izinlisans2@ormansu.gov.tr" ve "izinlisans2@cob.gov.tr" adresleri artık kullanılmamaktadır.

2. Türkan Manasır Öz

Türkan Manasır Öz CMNet Üyesi

SEDAT BEY BİLGİLENDİRME İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ...

3. Sedat Azizoğlu

4. Sedat Azizoğlu

5. hatice

hatice CMNet Üyesi

günaydın sedat bey teşekürler iletişim bilgileri için

Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  6. dutoprak

dutoprak CMNet Üyesi

SEDAT BEY SİZİ CANI GÖNÜLDEN TEBRİK EDİYORUM ÇOK TŞK EDERİZ. HERKES SİZİN GİBİ OLSA ÇOK TŞKLER..

Sedat Azizoğlu bunu beğendi.
  7. Nap

Nap CMNet Üyesi

Merhaba Sedat Bey,

Telefonla size ulaşmaya çalıştım fakat ya meşgul çalıyor ya da açan olmuyor. Mail de gönderdim cevap alamadım. Kısaca hatırlatmam gerekirse soyismi değişikliği sebebiyle sistemden (http://izinlisans.cevre.gov.tr/) belge yenilemeye girdim kimliğimi yükledim ve 270 TL ödeme yapmam gerektiği sistem üzerinden ifade edildi. Ben de konu ile ilgili olarak tarafınıza dönmüştüm. Cevap alamadığım mailim aynen aşağıdaki gibidir. Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.

"En son yaptığımız telefon görüşmesinde bana verdiğiniz telefon numarası (03122076482) Orman ve Su’ ya bağlıymış. Beni Çevre Yönetim Müdürlüğüne yönlendirdiler daha sonra sırasıyla 03124101924, 03124101919 ve 03124101938 nolu telefonlara yönlendirildim. Sorun ile ilgili çözüm aranması gerekirken yaklaşık 2 haftadır telefonla yetkili birine ulaşmaya çalışıyorum. En son 03124101924 nolu telefonla Halil İbrahim Bey’ e tekrar dönmek zorunda kaldım ve Halil İbrahim Bey sizinle görüşmem gerektiğini ifade etti. "

8. Sedat Azizoğlu

Yukarıda belirtilen bilgiler ile tüm Türkiye ulaşıyor evet tek telefondan destek verildiği için arada meşgul çalması normal bir durum, mailden de ulaşabilirsiniz, Sorununuz nedir acaba söyleyin yardımcı olalım.

9. Sedat Azizoğlu

0

10. Sedat Azizoğlu

Eğer tc kimlik no ve bağlı soyadı değişikliği ile Çevre Görevlisi belgeniz için (evlilik nedeni hariç) dekont isteniyor.

11. Nap

Nap CMNet Üyesi

Aynı numaradan Can Bey ile de görüşebiliyoruz değil mi? Tabiki sizinle görüştüğüme eminim keza ilk mailime dönmüştünüz.

09.07.2012 tarihinde size gönderdiğim maile "beni 0312.586.35.81 nolu numaradan arayabilir misiniz?" demiştiniz. Aradığımda da yukarıda ifade ettiğim numaraya yönlendirmiştiniz o numarada başka numaraya derken epey bi zaman kaybıyla birlikte sonuçsuz kaldım.

Ben hala denemeye devam ediyorum, yoğun olduğunuzun da farkındayım ancak bir çözüm bulmaya çalışıyorum.

Sakın beni yanlış anlamayın ilgilenilmiyor durumu yaratmak istemiyorum sonuçta size ulaştım fakat yukarıda belirttiğim numaralarla konuştuğumda aldığım cevapları duysanız eminim bana hak verirdiniz.
    "Size bu numarayı kim verdi?"
    " Biz ilgilenmiyoruz."
    "Haftaya arayın ilgili arkadaş gelecek."
    Haftayı bekliyorum, "Yanlış bilgilendirmişler ben ilgilenmiyorum".
    "Bakanlıkta değişiklikler oldu herşey karıştı"

12. Nap

Nap CMNet Üyesi

Evlilik sebebiyle soyismimin yanına eşimin soyismi eklendi. Sistem üzerinden de evlilik sebebi ile soyismi değişikliği sekmesini işaretledim. Sistem eski belgemi sildi yeni belgem için de 270 tl yatırmam gerektiğini ifade etti. Daha ilginci de iptal edilen belge üzerine tıkladığımda eski soyismimle yeni tarihli belge görünüyor. Daha detay açıklamalarımı 09.07.2012 tarihli 14:26' da gönderdiğim mailde görebilirsiniz. Hatt kullanıcı adım ve şifrem de orada mevcuttur.

13. Sedat Azizoğlu

İnceleyelim :)

14. Nap

Nap CMNet Üyesi

Sedat Bey inceleyebildiniz mi acaba?

15. Sedat Azizoğlu

Herhangi bir sorun görülmüyor, konu hakkında bilgi almak için 0312.586.35.81 nolu telefondan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

16. Nap

Nap CMNet Üyesi

Çok Teşekkür ederim Sedat Bey, emeğinize sağlık... Sorunumu çözmek için gerekli işlemlere başladılar.

17. metinsengul

metinsengul CMNet Üyesi

Merhaba Sedat Bey, size bir sorum olacaktı yeni yayınlanan aylık değerlendirme tutanakları iç tetkik formlarının çevre ve şehircilik bakanlığı izin lisans sistemine yüklenmesi gibi bir durum ortaya atılmıştı böyle bir durum varmı eğer varsa bu formların yüklenmesi nereden nasıl yapılacak..

18. Nap

Nap CMNet Üyesi

19. hatice

hatice CMNet Üyesi

Aynı sorun bende de mevcut sizde karşılaştığınıza göre NAP sanırım sistem kaynaklı olabilir

20. Nap

Nap CMNet Üyesi

Sanırım öyle... Öğleden sonra tekrar deneyeceğim...

E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

Çevre görevlisi ve danışmanlık firmalrı hakkında yönetmelik yayınlandı.Tüm çevre mühendisleri çevre görevlisi oldular. Yönetmeliğe aşağıdaki linkten veya EKTEN ulaşabilirsiniz. http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskiler/2010/11/20101112-10.htm
  2. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

bu yönetmelik ne zaman yayınlanacak bilgisi olan var mı?
  3. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK Resmi Gazete Tarihi: 12.11.2010 Resmi Gazete Sayısı: 27757 Amaç Bu Yönetmeliğin amacı, çevre görevlilerinin nitelikleri, sorumlulukları ve belgelendirilmeleri ile çevre danışmanlık firmalarına yeterlik belgesi verilmesine ilişkin usul ve esasları belirlemektir. Kaynak: Mevzuat Bilgi Sistemi
  4. Danışmanlık firmaları ve çevre yönetim birimi yeterlilik belgesi

Herkese merhaba, 21.11.2013 tarihli yönetmelikten sonra yeterlilik için başvuru yapan danışmanlık firması ya da çevre yönetim birimi var mı arkadaşlar, nasıl bir yol izlenecek . yönetmelik Mayıs ayına kadar süre tanımışo_O