• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Hasan Kumaş

Hasan Bey,

Özgeçmişinize baktım, sizin özgeçmişinizi baz alarak fakat genele hitaben birkaç öneride bulunmak istiyorum müsaadenizle.

Öncelikle yabancı dil bilginizle ilgili bir bölüm göremedim; hiç iyi olmadığı için mi yazmadınız yoksa kendinizce yeterli görmediğiniz için mi yazmadınız bilmiyorum ama bana kalırsa birşeyler yazın onun için de. Diğer mevzu; bilgisayar bilgilerini "orta düzey" olarak belirtmişsiniz fakat kime göre orta düzey? Bunu önceden ben de o şekilde kullanıyordum; nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama bir yerlerde derecelendirilme yapılmasının daha iyi olacağını görmüştüm. Yani şöyle ki; MS Office Word 8/10 , MS Office Excel 6/10 vs. şeklinde. Sizinle de paylaşmak istedim bunu. Hatta yabancı dil için de böyle bir şey yapabilirsiniz. Hani İngilizce'de okumanız iyidir 8/10 yazarsınız, anlamanız daha düşük seviyededir 7/10 yazarsınız, konuşmada daha kötüsünüzdür 5/10 yazarsınız; bu derecelendirme tamamen size ve sizin konu ile ilgili bilgi seviyenize kalmış. Bir de -hani belki katılmamış da olabilirsiniz fakat- eğer okul dönemindeyken katıldığınız eğitimler, seminerler, kurslar vs. varsa onları da yazmanızda fayda var.

Ayrıca okuldayken yaptığınız projeler var ise onlardan bahsetmelisiniz bence ve hatta tezinize (konusu, nasıl çalıştığınız özellikle bireysel mi yoksa bir grup çalışması mı olduğu ile ilgili..) de değinmelisiniz.

Bir de referanslar.. Stajınızda tanıştığınız birileri vardır muhakkak; ya da belki okuldaki bölüm hocalarınızdan aranızın iyi olduğu, size referans olabilecek kişiler.. Bu kişileri isimleri, çalıştıkları kurum/görev ve irtibat kanalları ile birlikte yazarsanız hem daha profesyonelce hazırlanmış bir özgeçmişe sahip olursunuz hem de belki şansınızı bir tık daha artırmış olursunuz.

Başta da belirttiğim gibi; kesinlikle sizi eleştirmek amacında değilim, sadece hazır bir örnek paylaşılmışken üzerinden kendimce yorum yaptım, eğer işveren olsaydım ve elime bir iş başvurusu gelseydi neleri ne şekilde görmek isterdim onu belirtmek istedim o kadar.

Edit: Sonradan aklıma geldi eğer sigara kullanmıyorsanız bunu da ekleyebilirsiniz "Sigara Kullanımı : Hayır" şeklinde; kullanıyorsanız hiç girmeyiniz mevzuya ya da acilen bırakma girişiminde bulunabilirsiniz (Bu tamamen sağlık içerikli öneridir.). :)

@Fatma Gül Es

YDS 50 sebebiyle başvuru yapamadım, ancak ingilizce'nin her yerde önüme çıkması sebebiyle duvara baş-vuru yaptım :)

@Gülay Kudret Birdal

Ya aslında Game of Thrones ile, Spartaküs, Vikings, gibi diziler ile iş yürüseydi evet İngilizcem var :)) Ama olay işi sınavda ıspatlama yönüne gidince kesinlikle itiz nat pozibıl for mi :)

@Fatih D.
Valla hocam bende İngilizce temeli de var ve ben şunu ısrarla savunuyorum: Devlette İngilizce bilgisi YDS 70 için şart değil. Sanki uluslararası iş yapıyoruz da...Önce Türkçe yönetmelikleri düzgünce anlaşılır bir şekilde yazsınlar da sonra gelir o İngilizce :)

Şanlıurfanın Siverek ilçesinde alt yapı kanalizasyon işinde çalışmak üzere 3 yıl deneyimli mühendis veya Tekniker alınacaktır. Müşavir firmada çalışılacak. İrtibat tel:
0532 063 24 21 vedat bakır.

ÇEVRE GÖREVLİSİ- İŞ İLANI - İZMİR-İSTANBUL

Bursa Ekoloji Danışmanlık-Endüstriyel Atık Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti. firması bünyesinde istihdam edilmek üzere, Çevre İzin ve Lisans Yönetmeliği kapsamında Çevre Görevlisi işlemlerinin yürütülmesi sürecinde, İzmir ve İstanbul illerinde görevlendirilmek üzere Çevre Görevlisi alınacaktır.
Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
Çevre Görevlisi Belgesi olan,
B Sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilen,
Seyahat engeli bulunmayan,
Bay adaylar için askerlik görevini tamamlamış,
Çevre Danışmanlık sektöründe tecrübeli

takım arkadaşları arıyoruz.
İlgilenenler CV' lerini insankaynaklari@bursaekoloji.com.tr adresine gönderebilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...