• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Eyilmaz

Ben eğlence olsun diye sıkıldıkça baktıklarını ve tanıdıklarını aldıklarını düşünüyorum, kariyer.net vs ise prosedür gibime geliyor ama umarım yanılıyorumdur :))

İşi olan Arkadaşlarım valla işsizlik ve sıkılmaktan sıkıldım napalım ne edelim bi yol gösterin banka ilanlarına başvuruyorum artık.. Bide bayan olduğumuz için saçma sapan sorular offfffff okulu bitirmek ne zormuş öğrenci kalsaydık en azından bi amacımız vardı

Şubat ayı mezunuyum. Çevre görevlisi belgesine sahibim. Çevre danışmanlık şirketinde çalıştım. Stajlarımıda da aktif bir şekilde tamamladım. Kendimi daha fazla geliştirebilmek için iş arıyorum.

Arkadaşlar Adana BOTAŞ ta mevcut bulunan şantiyemizde çalışabilecek, yeteri kadar ingilizce bilen, çevre mühendisi, isg uzmanılığı varsa iyi olabilir. çalışmak isteyen arkadaşlar yasemin@teamwork-tr.com adresine cv lerini gönderebilirler. (Firma Teamwork Enerji A.Ş. faaliyetlerimizi
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden inceleyebilirsiniz).Çevre görevlisi belgesi şart değil. Dokümantasyon konusunda word excel programlarını iyi kullanabiliyor olması önemli.

Arkadaşlar çorlu,çerkezköy,silivri bölgelerinde iş arıyorum çevre mühendisliğinden yeni mezun oldum yardımcı olursanız çok mutlu olucam şimdiden çok teşekkürler.. Hayırlı günler,işler dilerim

arkadaşlar merhaba,
referans grup çevre danışmanlıkta çalıştırılmak üzere çevre mühendisi/görevlisi aranmaktadır. ilgilenenler bana ulaşabilir. firmamız nevşehirdedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...