• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@gamzeyilmaz1525 Çevre mühendisleri odası ile ieltişimde olmanızı tavsiye ederim .Kendinize alternatif üretebilirsiniz C sınıfı iş güvenliği belgesi ile OSGB 'lere basvuru yapabilirsin Lpg Sorumlu müdürlük eğitimini alıp petrol ofislerine bakabilirsin.Artık hiç birini düşünmüyorsanız bir yandan KPSS başlayıp diğer yandan iş aramalarınızı devam ettirebilirisniz Lakin şahsi görüşüm KPSS bırakmayın derim kolay gelsin

@gamzeyilmaz1525 eğer imkan varsa en iyisi kpss çalışıp atanmak yoksa özelinde çalışmanın sonu yok hep ezilen oluyorsun bnce müdürü ayrı dert patron ayrı dert yani bayram gelmiş herkes tatile girdi ve biz hala çalışmaktayız yani özel sektör sonu yok en iyisi kpss çalışmak imkan varsa tabi.

@glcndgn @gamzeyilmaz1525 ;

Yılbaşından itibaren 5 ay süresince aynı sıkıntıyı ben de yaşadım hem de Manisa gibi sanayisi oldukça iyi bir şehirde; üstelik İzmir'e de fazlasıyla yakın bir şehirdir Manisa. Yaşanılan umutsuzluğu, hayal kırıklığını, moral bozukluğunu çok iyi hatırlıyorum; berbat bir şey gerçekten.
Fakat bu hep böyle gitmeyecek, emin olun.
Ben o kadar çok iş ilanına bakıyordum ki; şimdi isimlerini bile unuttuğum çok enteresan İK siteleri bulmuştum mesela.. Şu anda sizin de bütün kapıları aşındırmaktan, bütün yolları denemekten başka yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Eş-dost, tanıdık, akraba, "Bunun bana ne faydası olabilir ki?!" dediğiniz her türlü insana bildirin mesela iş aradığınızı.. Benim özgeçmişim bir ara Manisa'daki bir sigorta şirketindeydi mesela; oraya kadar nasıl gittiği konusunda inanın hiçbir fikrim yok :)
Şimdi iş buldum mu? Evet; fakat farklı bir şehirde :) Hiç beklemediğim bir anda ve başvurduğumu bile unuttuğum bir firmada!! Eğer sizin de şehir değiştirme imkanınız da varsa, değerlendirin diyorum ben ve sizlere de booll şans diliyorum arkadaşlar..

@Fatma Gül Es
ne güzel ifade etmişsiniz. size katılıyorum bence farklı bir il düşünülebilir. Mersin diye sınırlamayın derim bende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...