• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çevre Mühendisi
(ref: kullar41)
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İlan Bilgileri
İlan ilk yayın tarihi bilgisi: 10.08.2015
İlan Güncelleme Tarihi: 10.08.2015
İlan kapanma tarihi bilgisi: 08.10.2015
Genel nitelikler:
Tanrıkulu şirketler grubu kâğıt metal ve plastik olmak üzere üç ana dalda , İstanbul,Kocaeli ve Sakarya gibi üç büyük şehirde 1989 yılından beri geridönüşüm faaliyetlerini sürdürmektedir. Tanrıkulu Plastik 2006 yılında Kocaeli’nde plastik atıklarından granül plastik hammaddesi üretmek amacıyla plastik Geri dönüşümüne başlamıştır

Kocaeli-Kullar Tesisimizde görevlendirilmek üzere,
Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden yeni mezun, yetiştirilmek üzere,
MS Office programlarını iyi düzeyde kullanabilen, raporlama yapabilecek,
Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek,
Sistematik ve düzenli çalışan, analitik düşünen, disiplinli,
Sorumluluk alabilecek,
Takım çalışmasına yatkın,
Askerlik görevini tamamlamış,
Pozisyon Hakkındaki Diğer Bilgiler
Şehir/Ülke: Kocaeli, Kocaeli (Başiskele, Derince, Gölcük, İzmit, Karamürsel, Kartepe, Körfez)
Personel sayısı: 1
Firma Sektörü: Plastik ve Ürünleri
Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
Departman: Genel Başvuru, Mühendislik, Üretim / İmalat, Teknik
Pozisyon Seviyesi: Yeni Başlayan
Aday Bilgileri
Tecrübe: Tecrübesiz adaylar
Üniversite Bölümü: Çevre Mühendisliği
Eğitim Seviyesi: Üniversite (Mezun)
Askerlik Durumu: Yapıldı

O kadar da heveslenmiştim ilanı okurken okudukça okudukça böyle birden düştük :) Bayanlar biraz daha planlı çalışıyorlar hiç eksik olmayan bir ajandaları vardır genellikle :)

sakaryadaki firmalari icin ariyolardi bence ilanda yanlislik var ve erkek aramalarinin sebebi yeni faaliyette bir tesis sayilir yoneticiye ihtiyaclari var yerinden yonetim degil ekbette

İlanda bizzat belirtmiş zaten bayan istemediğini.Akabinde yönetici poziyon düşünüyorsa eğer ne hikmetse bayan istenmiyor birde bayan evlenir gider izni çok ister diye düşündüm.Bizzat bunuda yaşadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...