• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Gülşah Albayrak
Bu da çevre görevlisi belgesi istiyor :) o belgeyi istemeyen bir şirkete rastlayamadım ne yazıkki :)

@Sümeyraa08

@Sümeyraa08 Hanım,

Şehir tercihiniz ya da ayrımınız yoksa aşağıdaki gibi bir ilan gördüm. Çevre Görevlisi belgesi istemiyor.. ;)

Üniversitelerin Mühendislik Fakültelerinin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
Çevre mevzuatı, ilgili diğer yasal mevzuatlar ve uygulamalarına hakim,
Planlama ve raporlama yapabilecek,
Yoğun çalışma temposuna uyum sağlayabilecek,
Analitik düşünebilen, disiplinli, düzenli, takipçi,
Kendine güvenen, insan ilişkileri güçlü, gelişmeye açık,
Tercihen İngilizce bilen ,
Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,
Bay veya Bayan,
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi dokümantasyon bilgisine sahip,
Bursa 'da ikamet eden,Çevre Mühendisi aramaktayız.

Şirket :AVACERT ANADOLU ULUSLARARASI BELGELENDİRME HİZMETL
Şehir Bursa
Sektör Hizmet
Eğitim SeviyesiLisans
Organizasyondaki YeriEleman
Pozisyon TipiSürekli / Tam zamanlı
Askerlik DurumuMuaf, Yapıldı
Kaynak SiteKariyer.net
İlk Yayın Tarihi12 Ekim 2015 11:29
Son Kontrol Tarihi12 Ekim 2015 19:15
[TBODY] [/TBODY]

Güzel bir başlık olmuş gerçekten.
Ben de Ankara'da ikamet etmekteyim. Çevre Mühendisiyim. 2.5 yıllık bir iş tecrübem var ve Ankara'da iş bakıyorum.
Bilgilerinize sunarım.

Arkadaşlar istanbul avrupa yakasında oturuyorum. ( çevre görevlisi belgem var) iş arıyorum yardimci olursaniz sevinirim teşekkürler...

Emisyon imisyon belgesini ve çevre görevlisi belgem var yeni mezunum seyahat engelim yok sigara kullanmıyorum B sınıfı ehliyetim var mersinde oturuyorum nerede olsa çalışırım ikamet sorunu olmaz çalışmaya hazır biriyim bilgisayar ile aram iyidir saygılarımla

arkadaşlar merhaba,

bursa'da çalışıyorum ve işi bırakıyorum. bursa'da çalışmak isteyen arkadaşlar varsa özelden yazsın ayrıntıları aktarıp işverenle görüştüreyim. işsiz çevre mühendisi kalmaması dileğiyle.

yeni mezun çevre mühendisiyi. cv ekte dir ilgilenen olursa :))saygılarım ile

Ekli dosyalar

• KARABAY CV.docx
    159.2 KB · Görüntüleme: 105
Arkadaşlar merhaba. Entegre atık kabül tesisinde çalışmak üzere , atıklar konusunda deneyimli ' KİMYA MÜHENDİSİ ' arayışımız bulunmaktadır. Çevrenizde tanıdığınız eş dostunuz varsa aşağıdaki mail adresine Cv gönderebilir yada iletişim numarasından ulaşabilirler. (İş Adana / Ceyhan )

tercih edilen ikamet adresleri : Osmaniye , Ceyhan , Adana

gsm : 0533 594 69 22

mail : celalettin.turkmen@remaster.com.tr

Çevre mühendisleri odası iş ilanları

Ekli dosyalar

• 9b58ee486057274_ek.doc
    159.4 KB · Görüntüleme: 131
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...