• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Açıkçası zor gözküyor çünkü şirkette bi tek ben çalışıyorum bende deneyimsizim.Ben ayrılınca deneyim isteyeceklerini düşünüyorum gene de öyle bi durum olursa muhakkak yazarım burdan.

@Ozgebilgic6526

Özge Merhaba,
Akçansa çimento istanbul çevre mühendisi arıyor. iyi derece ingilizce bilgisi istiyor. başvurup şansını denemelisin...yanılmıyorsam büyükçekmece çimento fabrikası için arıyorlar. zülfiye hanım vardı çevre mühendisi. onun işten ayrıldığını duymuştum...

linki:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Bol şanslar..Cenk Abi ye de selamlar..

Selamlar Arkadaşlar,

Daha önceden birlikte çalıştığım ve kendisi ile çalıştığım sürelerde oldukça keyif aldığım bir meslektaşımın ilanını yayınlamak istiyorum:

"Toprak Kirliliğinin Kontrolü ve Noktasal Kaynaklı Kirlenmis Sahalara Dair Yonetmelik" kapsamında çalışmak üzere,
- Kamu veya özel sektörde kirlenmiş sahalar veya tehlikeli atık ve kimyasalların yönetimi ile ilgili teknik konulardan birinde en az iki yıl çalışmış (bu tecrübeyi yazılı şekilde ispat edebilecek),
- Çevre Görevlisi Belgesi sahibi,
- 30 yaşını aşmamış,
- Akıcı sekilde İngilizce konuşabilen,
- Dış görünüşüne ve konusmasına önem veren,
- Erkekler için askerlik hizmetini yerine getirmiş,
- İstanbul'da ikamet eden,

Çevre Mühendisleri aranmaktadir.

Ayrıntılı özgeçmişleriyle birlikte adayların info@uluscevre.com.tr adresine başvurmalari gerekmektedir. İstanbul dışından yapılan başvurular kabul edilmeyecektir"

H.Volkan Oral,PhD

20.11.2015 tarihinde Çevre Mühendisleri Odası'nın yayımladığı iş ilanları ektedir.
Bilgilerinize..

Ekli dosyalar

• ÇMO İş İlanları - 20.11.2015.docx
    161.7 KB · Görüntüleme: 154
Arkadaşlar Merhaba,
OSGB hizmetini sürdürdüğümüz Mahmutbey Metro inşaatı projesinde görevlendirilecek C sınıfı iş Güvenliği Uzmanı (Erkek) aramaktayız. İlgilenenler info@procev.com.tr adresine mail atabilirler.

geri dönüşüm ve toplama ayırma tesisinde çalışacak tecrübeli mersinde ikamet eden bayan arkadaşlar benimle irtibata geçebilirlermi

3 yıldır aktif satış yapıyorum. İstanbul Anadolu yakasında çevre mühendisliğine hitabeden kurumsal firmalarda satış ve satınalma konularında görüşebiliriz.

Merhaba; Adana'da danışmalık firmaları, gdt ve tatlar vs içinde çevre mühendisi arayan var mı? yardımcı olursanız sevinirim.

***İLANDIR***

İzmir de ikamet eden en az 2 yıl tecrübeli , aktif araç kullanabilen , raporlama yapabilecek, Tüpraş şantiyesi içerisinde firmamız adına çalışabilecek Çevre Mühendisi arayışımız vardır. İlgilenen meslektaşlarım CV ' lerini celalettin.turkmen@remaster.com.tr adresine mail atabilirler.

*Çalışacak kişi Orta düzey yönetici pozisyonunda olacaktır.
*Çamur susuzlaştırma konusunda çalışmış yada bilgi sahibi olması tercih sebebi olacaktır.

***İLANDIR***

İzmir de ikamet eden en az 2 yıl tecrübeli , aktif araç kullanabilen , raporlama yapabilecek, Tüpraş şantiyesi içerisinde firmamız adına çalışabilecek Çevre Mühendisi arayışımız vardır. İlgilenen meslektaşlarım CV ' lerinicelalettin.turkmen@remaster.com.tr adresine mail atabilirler.

*Çalışacak kişi Orta düzey yönetici pozisyonunda olacaktır.
*Çamur susuzlaştırma konusunda çalışmış yada bilgi sahibi olması tercih sebebi olacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...