• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İş arayan çevre mühendisleri (arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar merhaba,
İstanbul'da, Çevre Danışmanlığı konusunda 1-2 yıl deneyimli, Çevre Görevlisi Belgesi'ne sahip bir adet çalışma arkadaşı arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar lütfen öz geçmişlerini belirtilen e-posta adresine iletsinler. Detayları telefonda ya da yüz yüze görüşmek üzere.
Selamlar.
murat.akbas@outlook.com

@selaya hanım merhaba, evet işe başlayacak olan arkadaşımızın çevre danışmanlığı konusunda 1-2 yıl tecrübeli olmasını tercih etmekteyiz çünkü kendisi halihazırdaki firmalarımıza çevre danışmanlığı konusunda hizmet vermekle yükümlü olacaktır. Teşekkür ediyorum.

18.12.2015 tarihli Çevre Mühendisleri Odası iş ilanlarıdır.
İlgilenen meslektaşlara duyurulur..

Ekli dosyalar

• ÇMO İŞ İLANLARI 18.12.2015.doc
    177.3 KB · Görüntüleme: 139
Arkadaşlar merhaba, Tarsus' ta ikamet eden, çevre görevlisi belgesi olan, Bay veya Bayan Çevre mühendisi aramaktayız. ( iletişim için bana özelden mesaj atın ) Teknik Masura firması (kağıt ve kağıt ürünleri imalatı)

arkadaşlar atıksu arıtım projelendirilmesi üzerine bir firmada çalışmak istiyorum. bu konuda tecrübem yok. yetiştirilmek istiyorum. aklınızda bulunursa çok memnun olurum. teşekkür ederim.

Arkadaşlar, Merkez fabrikası Bursa'da olan Atık Geri Kazanım firmasının İstanbul şubesi için görevlendirilecek Çevre Mühendisi- Çevre Görevlisi arkadaş aramaktayız. Bay ve deneyimli olması tercih sebebimiz, fakat deneyimsiz arkadaşları da değerlendireceğiz.
İletişim için aşağıda ki numaradan ulaşabilirsiniz.

Tel: 0533 205 01 25

Merhaba arkadaşlar
Çevre mühendisliğinden yeni mezun oldum.İstanbul da ikamet ediyorum.çevre görevlisi belgem var.iş konusunda yardımcı olucak arkadaşlar varsa benimle irtibata gecebilirmi acaba

Arkadaşlar, Merkez fabrikası Bursa'da olan Atık Geri Kazanım firmasının İstanbul şubesi için görevlendirilecek Çevre Mühendisi- Çevre Görevlisi arkadaş aramaktayız. Bay ve deneyimli olması tercih sebebimiz, fakat deneyimsiz arkadaşları da değerlendireceğiz.
İletişim için aşağıda ki numaradan ulaşabilirsiniz.

Tel: 0533 205 01 25

Yetkili mail adresi, gdursun@emniyetli.com

Bu iletişim bilgilerinden ulaşıp sorularınıza cevap alabilir ve CV gönderebilirsiniz.

Kolay Gelsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...