• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Kaç puanla nereleri tercih ediyorsunuz? kpss 2013/2 tercihleri

@Ferhat Bağaç
konuları bitirmeniz avantajınız olur sadece sınavlara girersiniz ve evde bolca deneme sınavı yapabilirsiniz.. unuttuğunuz yerler olduğunda da sınavlarda belli olur, sorular üzerinden giderirsiniz eksikliklerinizi :)

@duygud

ben dershaneye gidiyorum ve konuları hocalarla paralel giderek mart nisan da bitirmeyi planlıyorum. çok mu geç olur acaba?

@nesliy
bence tam ideal olur.. çünkü herkes ocak-şubat gibi bitirmeye niyetleniyor ama sonra akılda ne tarih kalıyor ne anayasa.. geriye kalan 2-3 ay tekrarlamak ve aralıksız bir şekilde sınavlara girmek için yeterli diye düşünüyorum..

@duygud
Ins planlar tutar bende öyle düşünüyorum :) özellikle tavsiye edebileceğiniz yayın evi var mi denemeler için

@Ferhat Bağaç
ben sadece tarih coğrafya ve anayasaya bakmıştım.. Murat eğitim kurumlarının kitaplarından çalışmıştım.. Fakat bütün yayınların deneme sınavlarını alıp çözmüştüm ve neredeyse bütün dersanelerin sınavlarına da katılmıştım..

@Burak Bilen
ben de evde oturup tarih anayasa çalışamadığımdan gidiyorum,derste dinledikten sonra evde okuyup çalışınca daha verimli oluyor benim için ondan gidiyorum.