• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

2012 belgelendirme

Merve Yeşildağ

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
geri dönüşüm
merhaba;
piyasaya sürenler 2012 belgelendirmnesini ne zaman yapmaya baslayabılırler bılgısı olan varsa acıklayabılır mı tsk ederım

arkadaşla belediye sistemi üzerinden
belgelendirme yaparken seçenekler arasında
belgelendirme bilgileri 7c (tat çıkış)
belgelendirme bilgileri 7b (kaynakta ayrı toplama)
belgelebdirme bilgileri 8c (gdt çıkış)
seçenekleri bulunmakta bunlar ne anlama gelmektedir açıkçası anlayamadım ve daha önce hiç belgelendirme yapmadım. Lisanslı tat ve gdt firmasıyız piyasaya sürenler için belgelendirme kaynaktan ayrı toplama yapılan kısımdan yani sadece 7-b formundan mı yapılıyor? belgeleme usul ve esaslarında "Geri kazanım hedeflerine ulaşıldığını gösteren belgelerde sözleşme yapılan çevre lisanslı/geçici faaliyet belgeli toplama ayırma tesislerinin çıkış rakamları esas alınır. Hem toplama ayırma hem de geri dönüşüm çevre lisansı/geçici faaliyet belgesine sahip olan tesislerde; toplama ayırma tesisinin çıkış rakamına ilave olarak geri dönüşüm tesisinin çıkış rakamı esas alınır." diyor buna göre ben nasıl belgelendirme yapacağım yada yapmalıyım
teşekkür ederim