Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

A-2 tipi mühendislik akustiği sertifika eğitim programi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Selma Akdoğan tarafından paylaşıldı.

 1. Selma Akdoğan

  Selma Akdoğan CMNet Üyesi

  “A-2 TİPİ MÜHENDİSLİK AKUSTİĞİ SERTİFİKA EĞİTİM PROGRAMI’’
  11-14 KASIM 2015
  Kontenjan: 20 kişi

  Değerli Üyemiz,
  Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 11-14 Kasım 2015 tarihleri arasında “Gürültü Eğitimi ‘A-2 Tipi Mühendislik Akustiği Sertifika Eğitim Programı” düzenlenecektir. Eğitim içeriği ekte yer almaktadır.
  Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum 10 kişi, maksimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecektir.
  Eğitim Katılım Ücreti :
  ÇMO Üyeleri (Aidat borcu bulunmayan) : 500 ₺
  Diğer katılımcılar: 600 ₺
  Eğitim Yönetimi Talimatı gereği Eğitime ön kayıt yaptırmak için eğitim bedelinin en az % 30'unun peşin ödenmesi gerekmektedir. Katılımcı eğitime katılmazsa ödenen bedel iade edilmez.
  Eğitime katılmak isteyen meslektaşlarımızın 2 Kasım 2015 tarihinekadar ekte yer alan ön kayıt formunu doldurarak Şubemize (cmoizmir@cmo.org.tr adresine) iletmeleri gerekmektedir. Bilgilerinize sunar, katılımınızı bekleriz.
  Saygılarımızla.
  NOT: Aralık ayında, Şubemiz tarafından "B-1 Tipi Endüstriyel Gürültü Rapor/Haritalama Sertifika Eğitimi" ve "B-2 Tipi Ulaşım Sektörü Gürültü Haritalama Sertifika Eğitimi" gerçekleştirilecektir. Eğitimlerin kontenjanı 10 kişi ile sınırlı olup, eğitim duyuruları önümüzdeki günlerde yayınlanacaktır. Söz konusu eğitimler için A2 Tipi Mühendislik Akustiği Sertifika Programına katılma ön koşulu vardır.
  TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi
   

  Ekli Dosyalar:

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?