• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Arıtma Tesisi Proje Onayı

hakanucar

CMNet Üyesi
Kayıt
16 Mayıs 2011
Mesajlar
2
Beğeniler
0
Şehir
kocaeli- gebze
#1
Merhaba Arkadaşlar...

Çalışmakta olduğum firmada nötralizasyon arıtma tesisi bulunmaktadır. Bu tesisi yabancı bir firma yapmış olup çevre izni alabilmemiz için arıtma tesisi proje onayı gerekmektedir. Fakat yapan yani yüklenici firma yabancı bir firma olduğundan dolayı büro tescil kaydı vb. gibi belgeleri bulunmamaktadır. Tasarım hesapları mevcut değil , dökümanlar ve projeler ingilizce kaynaklıdır.
Bu konuda yardım edebilirseniz sevirim
 
Kayıt
14 Temmuz 2011
Mesajlar
333
Beğeniler
194
Şehir
Bodrum, Muğla
#4
Bodrum-Muğla Bölgesinde mevcut evsel atık su arıtma tesisleri için proje onay hizmeti alınacaktır. atık su arıtma tesisleri hali hazırda çalışmakta olup, sulama suyu kriterleri olan ATIKSU ARITMA TESİSLERİ TEKNİK USULLER TEBLİĞİ [/FONT]E7.1 ve SKKY tablo 21.1 e göre proje onayı alınacaktır. bu konularda hizmet verebilecek arkadaşların yesildanisman@gmail.com adresime iletişim bilgilerini göndermelerini rica ederim.