Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"Atık Pil"

Konu, 'ARŞİV' kısmında yessil tarafından paylaşıldı.

1. yessil

yessil CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Atık pillerle ilgili çalışma yapmış olan var mı aranızda? Çevre ve şehircilik Bakanlığı'na rapor hazırlamam gerekiyor yönetmelik kapsamında şu ana kadar yapılmış eğitim-bilgilendirme-bilinçlendirme çalışmaları, TAPla yürütülen ortak çalışmalar, toplama noktaları, toplanan atık pil miktarları, kullanılan araç sayıları sadece bunları içermesi yeterli olur mu? Fikri olan varsa benımle paylaşabilir mi?

Kolay gelsin

Emine YEŞİL

2. Erdem Akgül

Erdem Akgül CMNet Üyesi

tap la olan sözleşmenizi yapılan çalışmaları belirtmeniz yeterli olur.tahmin ediyorum bunuların dışında özel bir çalışma yoktur.varsa onu da eklersiniz mesela tbbi atık yönetim planı daha geniş olmalı diyorsanız ambalaj atıkalrı yönetim planı gibi bir formatta raporunuz hazırlamanız yararlı olur diye düşünüyorum.
    İyi çalışmalar..

3. yessil

yessil CMNet Üyesi

Teşekkür ederim cevabın için. Çözdüm ben o sorunu=)

Erdem Akgül bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...