• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

"Atık Pil"

yessil

CMNet Üyesi
Kayıt
22 Ocak 2011
Mesajlar
9
Beğeniler
12
#1
Merhaba arkadaşlar,

Atık pillerle ilgili çalışma yapmış olan var mı aranızda? Çevre ve şehircilik Bakanlığı'na rapor hazırlamam gerekiyor yönetmelik kapsamında şu ana kadar yapılmış eğitim-bilgilendirme-bilinçlendirme çalışmaları, TAPla yürütülen ortak çalışmalar, toplama noktaları, toplanan atık pil miktarları, kullanılan araç sayıları sadece bunları içermesi yeterli olur mu? Fikri olan varsa benımle paylaşabilir mi?

Kolay gelsin

Emine YEŞİL
 

Erdem Akgül

CMNet Üyesi
Kayıt
23 Şubat 2009
Mesajlar
285
Beğeniler
67
Şehir
Mersin
#2
tap la olan sözleşmenizi yapılan çalışmaları belirtmeniz yeterli olur.tahmin ediyorum bunuların dışında özel bir çalışma yoktur.varsa onu da eklersiniz mesela tbbi atık yönetim planı daha geniş olmalı diyorsanız ambalaj atıkalrı yönetim planı gibi bir formatta raporunuz hazırlamanız yararlı olur diye düşünüyorum.
İyi çalışmalar..