• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Atıksu arıtma tesislerinde çalışan teknik personele ilişkin tebliğ

arkadaşlar değerlendirmesi reddedilen varmı. benimki reddedildi. ama sebebi ne olduğunu neyin yanlış olduğunu yazmamışlar. bilgisi olan varmı ret sebebini nereden öğrenebilirim

Önceki cevapları görüntüle…
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
puhuDirekt olarak A başvurun, alt sınıflara bakabiliyorsunuz. Aynı türde iki farklı belge verilmiyor. Tebliğde de alt seviyelere bakabildiğiniz belirtilmiş

@esineray A sınıfı 5 yıl ve üzeri tecrübe olduğu için başvurmanızı önerdim :) B sınıfı 3-5 yıl arası. Dolayısı ile kabul etmemesi doğal.

Cem YılmazA için başvuruyu tamamladım gerisi kabul görecek mi bakacağız artık.İlginize teşekkürler
[automerge]1604485184[/automerge]
Evet ben 7 yıldır C işleten olark saçma kabul eidyorum ama C ye başvuramadım. İlla A'ya aldı. Alt tesislere bakabiliyor olmakla alakalı sanırım. Yoksa danışmanlık yapan biri olarak tam zamanlı bir tesiste çalışmam mümkün değil zaten.

6 Senedir C işleten ne yapacak bilen var mı acaba ?
sistem 3 seneden fazla ise eğitime başvuru yapamazsınız diyor.
B'ye de başvuru yaptırmıyor.
valla yaptılar bir sistem nereye gidiyor anlamış değilim.

Önceki cevapları görüntüle…
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
esinerayBakanlık yetkili personelinden gelen cevapta şu şekilde ;

''Tesisinizde çalışan mühendisiniz yıllık tecrübesi varsa sistem onu A sınıfı belge almaya yönlerdirmektedir. A sınıfı belge alması durumunda da B C ve D sınıfı tesislerde dahil olmak üzere tüm tipteki tesislerde sorumlu olabilmekte olup A sınıfı belge başvurusu yapmasını tavsiye ederiz. ''