• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Autocad 2010' daki Yenilikler..

Murat Erdem

Genel Yönetici
CMNet Üyesi
Kayıt
17 Aralık 2008
Mesajlar
413
Beğeniler
363
Şehir
İstanbul
#1
Merhaba Arkadaşlar.. Autocad meraklılarının sabırsızlıkla beklediği Autocad 2010 sürümü çıkalı aylar oluyor. Ancak herkesin merak ettiği bir çok yenilik var.. Bunları tam anlamıyla biliyor muyuz ?? Kullananlar, şimdiye kadar ki en derli toplu ve en kullanışlı Autocad sürümü olduğunu söylüyorlar.. Ben gözattığımda ise en beğendiğim özelliği ilk defa bir autocad sürümünde segment mantığı oluşturulmuş.. Böylelikle 3ds Max ile mükemmel bir sekronizasyonla çalışıyor.. Aşağıdaki dosya da Autocad 2010 da yeni özelliklerin hepsi bir bir anlatılmış..

Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.


İYİ ÇALIŞMALAR..
 
Kayıt
30 Temmuz 2010
Mesajlar
74
Beğeniler
59
Şehir
BURSA
#2
merhaba arkdaşlar;

Autocad 2010 bir çok yenilik eklenmiş. benim en çok hoşuma giden özelliklerden bi tanesi netcad le tam uyumlu hale getirilmesi. önceki sürümlerinde dosya transferlerinde bozulma oluyordu. ve ben çok sinir oluyordum :) ama gerçekten çok iyi olmuş netcad le tam uyumlu hale gelmesi.
 
Kayıt
6 Şubat 2009
Mesajlar
281
Beğeniler
115
#3
Veysel acaba netcadin hangi versiyonunu kullanıyorsun benim bildiğim netcad 5.1 programıyla bu durumu düzeltti.
netcad 5.0 da dahil netcad dxf olarak 2004 versiyonunu kaydedebiliyordu ve burada tabaka ve font ayrıca bazı hatalar oluyordu.
Daha netcad 5.1 kullanmadım ama kullananlar sorun çözülmüş diyor.