Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avrupa bulut ödüllerinde bir ödül türkiye'nin oldu

Konu, 'ARŞİV' kısmında dilokullari tarafından paylaşıldı.

 1. dilokullari

  dilokullari CMNet Üyesi

  2zqbxbn.jpg
  Turizme cloud tabanlı çözümler sunan CloudArena, ülkemizde bu sene ilki düzenlenen Avrupa Bulut Ödülleri'nin TR bölümünde, En İyi Teknoloji Şirketi alanında birinciliği aldı. Bu ödül ile 28 Avrupa ülkesinden adaylar arasında Türkiye'yi temsil etmeye hak kazandı.
  Cloud Arena'ya EuroCloud Awards'ın Türkiye Cumhuriyeti birincilik ödülünü getiren projesi ise HotelRunner.

  HotelRunner neye yarar?
  HotelRunner, tesisinize özel çevrimiçi içeriğinizi oldukça kolay bir şekilde yaratıp içeriği yönetmenizi, küresel bilinirliğinizi arttırmanızı, müşteri ve odalarınızı yönetip durumlarını anlık öğrenmenizi ve bütün on-line kanallardan rezervasyon kabul etmenizi sağlayan web tabanlı konaklama tesisi yönetim ve pazarlama platformudur.

  HotelRunner hotelim için neler sağlar?
  HotelRunner, çevrimiçi oda ve fiyat yönetimi, hoteliniz için pro bir websitesi ve Facebook otel sayfası, düşünebileceğiniz tüm online rezervasyon ve ödeme kabul edebilme olanağı, müşteri yönetimi ve ayrıca sosyal mecra görünürlüğünüzü üst noktalara çıkarmak için kullanabileceğiniz sosyal promosyon ve kuponlar sağlar. Bulut tabanlı servisimiz bilgisayarlarda, tablet ve mobil cihazlarda sorunsuz ve aksamadan çalışır.


  HotelRunner yeni müşteriler çekmeme nasıl yardım eder?
  HotelRunner odalarınızı kendi internet sitenizden ve Facebook vasıtasıyla rezervasyon yoluyla satmanızı; global on-line satış kanalları ve acentelerle entegre olmanızı sağlar.

  HotelRunner'la motelimin odalarını satışa sunmak için için ne kadar ödemeliyim?
  Önceden satın almanızı gerektirecek hiçbir şey yok, kurulum ve yazılım yoktur. Cebinizden hiç para çıkmadan başlayabilir ve gerektiğinde kullandıkça ödeyebilirsiniz. Hemen şimdi hotelinize bir iyilik yapıp otel pazarlama alanında uzman bir bulut platformuna tesis yönetiminizi taşıyın.
   

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları