• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Bakanlığı e-imza sorunu

hbasriataseven

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
öğrenci
HERKESE MERHABA;
Çevre Bakanlığı sitesinde çevre görevlisi belgesi için başvuru yaptım. E imza kısmında böyle bir sorun yaşadım.Aynı sorunu yaşayan oldu mu çözüm önerisi olan var mı?
ÇEVRE BAKANLIĞI.jpg

Merhaba

ECBS Sistemde e imza ile belge imzalamak istediğimizde PIN kodunu girdikten sonra ekran görüntüsündeki hatayı veriyor.

İmza için kurulum desteği aldık. E-Tugra yardım masası tüm kurulumları tekrar yaptı. Farklı 3 bilgisayar denedik fakat sürekli son aşamada bu hata geliyor. (Framework uygun sürüm bilgisayarlarda kurulu.)

Bakalıgın duyurusundaki işlemleri de yaptık. Aynı hata ile karşılaşan var mı aramızda?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    250.8 KB · Görüntüleme: 14
Gülin ÖzcanMerhaba, Framework update edildiğinde hatalar olabiliyor. Bu nedenle yüklü olan tüm Framework'leri bilgisayarınızdan kaldırıp, sadece tek bir sıfırdan kurulum yaparak imza atmayı deneyebilir misiniz? Sonuçları paylaşırsanız sevinirim, bir arkadaşımıza bu taktiği yaptırttıktan sonra imza atabilmişti.

Önceki cevapları görüntüle…
merhaba,
çed dosyalarının imzasında mobil imza kullanılabiliyor mu?