• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre danışmanlık firması kurmak istiyorum acil yardım!!!

GokhanCgrl

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İGA Danışmanlık
Merhaba Sayın Çevre Mühendisleri,

Ben Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı firması sahibiyim. Bunun yanında Çevre danışmanlık hizmeti de vermek istiyorum. Konu ile ilgili yönetmelikleri inceledim fakat, aradığım cevabı net olarak bulamadım.

- Çevre danışmanlık hizmeti verebilmem için gerekli adımlar nelerdir?
- Çevre danışmanlık firması kurmak zorunda isem, çevre görevlileri için istenen şartları sağladıktan sonra ve şirketi kurduktan sonra başvuruyu yapmamın akabinde, yeterlilik belgesinin çıkmasını beklerken firmalara resmi olarak hizmet verip girişlerini yapabilmem mümkün mü?

Saygılar.

Çevre Danışmanlık hizmeti verebilmeniz için yeterlik belgenizin olması lazım.danışmanlık firması kurmanız lazım çevre danışmanlığı yapmanız için. Başvuru sürecinde bir işlem yapamazsınız. Onaylanması gerekli yeterlik belgenizin. Gerekli belgeler için Çevre Görevlisi, Çevre Danışmanlık firması ve Çevre Yönetim Birimi hakkında Yönetmeliği inceleyin orada her bilgi var. İzin lisans sistemine danışmanlık firması için kayıt olmanız lazım.Gerekli belgeleri kayıt olduğunuz sayfaya elektronik imza ile yüklemeniz gerekiyor.Çevre Görevlileri de kendi sisteminde danışmanlıkta çalıştığına dair onay vermesi lazım