Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre eğitimleri

Konu, 'ARŞİV' kısmında dkaya tarafından paylaşıldı.

1. dkaya

dkaya CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhabalar.
    Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik kapsamında aylık bazda verilmesi gereken bir eğitimden bahsediliyor.Bununla ilgili elinizdeki çalışmaları paylaşabilirseniz sevinirim.
    Herkese kolaylıklar diliyorum...

2. Şafak Yılmaz

Şafak Yılmaz CMNet Üyesi

ilgili yönetmelikte aylık bazda bir eğitimden bahsedilmiyor.madde 10 da 1. fıkra a bendi 5;Çalışanlara çevresel konularda bilgilendirici eğitim çalışmaları yapmak ve özendirici faaliyetler düzenlemekle, yükümlüdür der. aylık olacak diye bir ifade yoktur.

3. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Eğitim ile ilgili olarak Bakanlığın yayınladığı format ekte yer almaktadır. Eğitimde aylık uygulama zorunluluğu yer almamaktadır.
    Eğitimlerde genel olarak atık ve çeşitleri, çevreye ve insan sağlığına zararları, etkin atık yönetimi ve tesisin spesifik atıkları üzerinde durup gerçekleştirdikleri uygulamalardan bahsediyorum. Bu şekilde, olması gereken hali ile yaptıkları uygulamaları karşılaştırmış oluyorlar.

İyi çalışmalar dilerim.

Ekli Dosyalar:

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.