• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre el kitabı

Kübra.G

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Önder grup
Merhabalar pvc-ısıcam üretimi yapan bir firmada çalışıyorum. Çevre el kitabının revize edilmesi istendi. 7.1 ve 7.2 maddelerinin kalktığını söyledi denetçi. acaba güncel bi kitap örneği paylaşabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

Aşağıya ISO 14001:2015 sürümünün içindekiler kısmını ekliyorum. 7.1 ve 7.2 maddeleri yerinde duruyor. Nereden kalkmış bu maddeler?
1689247589484.png

doğrusu ben de anlayamadım kaç gündür araştırma yapıyorum acaba güncel bişey var mı diye

Merhaba,
Bu çevre el kitabını ve ıso standartlarını satın mı alıyoruz acaba? Alıyorsak nerden alıyoruz? nerden ulaşabilirim

Önceki cevapları görüntüle…
Merhabalar

ISO 9001 alt yapınızın olması 14001 yönetim standardını anlamanızı kolaylaştıracaktır.

Fatih Beyin söylediği gibi el kitabı firmaya özeldir. Ama taslak isterseniz internette bulabilirsiniz.

Ve eğitimlerini almanız gerekmektedir.

Bir de zaten bu forumda 14001 standart maddelerinin yorumlandığı bir konu var oraya bakmanızı ve standardını baştan sona incelemenizi de tavsiye ederim.