Çevre görevlisi belgesi başvuru sorunu

ayse3494

Aktif üye
Başlık
1
Tepki
5
çevre görevlisi belgesi başvurumu yapmak için eğitim bilgileri kısmına geldiğimde orada diploma ve katılım belgesi yükleme işlemi gerçekleştiriyorum. kaydet butonuna bastığımda e imza sayfası çıkıyor. e imza ile imzala dediğimde parola ekranı geliyor ve parolayı giriyorum. ardından tekrar e imza sayfası geliyor karşıma ikinci kez. ama bu sefer imzala dediğimde 'imzalama işleminden önce sertifika seçiniz' uyarısı çıkıyor.
perşembe gününden beri bu hata ile karşılaşıyorum.yardımcı olur musunuz

Dosyalar

Ersahan

Üye
Başlık
1
Tepki
1
Ayşe hanım bu aralar çevre görevlisi eğitimi başvurusu açıldı mı ?

Başlık
1
Tepki
0
aynen çevre görevlisi eğitimi başvurusu açıldımı bilgi sahibi olan varmı ?

cyucel

Aktif üye
Başlık
1
Tepki
6
@ayse3494 Ayşe Hanım aynı sorunu bende yaşamaktayım. İnanın günlerdir uğraşıyorum. Bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen :(
Bu arada bu eğitim başvurusu değil. Eğitimi tamamladıktan sonraki belge başvurusu bölümü oluyor..

ayse3494

Aktif üye
Başlık
1
Tepki
5
  • Konu sahibi Konu sahibi
@Ersahan
bu eğitim başvurusu değil eğitimden sonra hak kazananların belge başvurusu hakkında. Eğitim tarihleri bakanlığın sitesinde yayınlanıyor diye biliyorum. Ordan takip edebilirsiniz

@cyucel
Bakanlığı arıyorum perşembeden beridir fakat telefona çıkanda yok ki derdimi anlatayım :(

cyucel

Aktif üye
Başlık
1
Tepki
6
@ayse3494 Ben de defalarca aradım, mail attım hiç bir şekilde dönüş elde edemedim :/ Umarım bir çözüm yakalayabiliriz.. Bir yerden haber bekliyorum eğer çözüme kavuşursa size de bilgi veririm :hhhhhh:

ayse3494

Aktif üye
Başlık
1
Tepki
5
  • Konu sahibi Konu sahibi
@cyucel
Çok sevinirim canım bende bir çözüm bulursam muhakkak paylaşırım :)

hakan çağlar

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
59
Mezuniyet
2014—15
@ayse3494
Acaba bir sonuca vaa bildiniz mi aynı sorun bende de var

hakan çağlar

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
59
Mezuniyet
2014—15
@begumacay
Hayır bende arkadaşa sordum sisteme bir hata sanirim acileyeti var benım bir de

begumacay

Aktif üye
Başlık
4
Tepki
1
@hakan çağlar
benim de var ve bu sistem nasıl düzelecek ? e-imza aldığım yer ile görüştüm onlar da uzaktan bağlandı ama bir sıkıntı yok dediler.

hakan çağlar

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
59
Mezuniyet
2014—15
@begumacay
Imzada bir sıkıntı yok sistemin bir hatası var sanirim

Muhammed Beyaz

Daimi üye
Başlık
2
Tepki
19
Mezuniyet
2015—16
İzin Lisans da eğitim bilgilerini girerken, diploma ve mevzuat belgesini ekledikten sonra, kaydet butonuna tıkladığımda açılan-
Mobil imza -- E-İmza seçeneğinden , E-imzayı seçip İmzala dedıgım de hiç bir gelişme olmamaktadır. Aynı durumda olan var mıdır. Yazan arkadaşlar genelde bu adımdan sonra imzalamayı gerçekleştirememiş durumda.

orhan yıldırım

Aktif üye
Başlık
7
Tepki
2
hay bu sistemleri icad edenlerin yapıyorsunuz bari sorunsuz yapın saatlerdir uğraşıyorum e-imza sorununu bi çözemedim, bu arada bana izin lisans sistemine giriş yaptığımda halk bankasına 390 lira yatırın uyarısı geldi bu uyarıyı alan var mı bu ne ücreti, vize eğitimine 150 lira yatırdım yine mi para yatırılıyor.

hakan çağlar

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
59
Mezuniyet
2014—15
Mail yada telefon olarak bir geri donus alan varmi acaba.Dun yapilacagi soyleniyordu hala olmadi

kadirsen1991

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
4
@Muhammed Beyaz tam olarak bahsettiğiniz şey bende de oluyor. Mailde attım fakat geri dönüş yapmıyorlar ki zaten 0312 alan kodlu sabit telefondan herhangi bir şekilde yardımcı olunduğunu ne duydum ne de yaşadım..

Yukarı Alt