• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre Görevlisi Belgesi

mehmetsurmeli

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
NOYAÇEV MÜHENDİSLİK İNŞAAT MADENCİLİK SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Arkadaşlar merhaba. Geçen sene çevre görevlisi eğitimi aldım ve eğitimi başarıyla tamamladım, katılım sertifikası elektronik ortamda düzenlendi. Ancak ücreti yatırarak belgemi almadım. Sistemde aktif bir çevre görevlisi olabilmek için sanırım bu belgeyi almam gerekiyor. Belgeyi alabilmek için ne yapmam gerekmektedir.

Merhaba arkadaşlar çevre görevlisi belgemi açamıyorum . Onaylanmış başvurulardan belgenin üzerine tıklıyorum fakat açamıyorum . İlgili yerde mail attım bende açılıyor dedi. Bir kaç bilgisayardan denedim ama olmadı. Bu durumla karşılaşan var mıdır ? Yani vize zamanı gelse açamadığımdan yenileyemeyeceğim .

2021 de belgenin süresi bitiyor. Vize başvurusu yapmak istesem yapamıcam çünkü belgenin üzerine tıkladığımda açılmıyor diğer sayfayı göremiyorum .ss.JPG Burdan ilerliyemiyorum .

2017'de alınan belgeleri göremiyoruz çünkü 2018'de Mayıs ayında geldi yeni sistem. 2019 başvurunuz nedir? Soyadı mı? Oradan ilerlemeye çalışınca ne oluyor?

bende bu ödeme ekranı ve referans bilgisi çıkmıyor. nasıl yapacağımı çözemedim.

Ekli dosyalar

• 7.jpg
    7.jpg
    147.5 KB · Görüntüleme: 14
Acaba 2 yıl daha süreniz olduğu için izin vermiyor olabilir mi? 2017-2021 diye düşünürsek; belge sürenizin bitmesine 3-4 ay kala tekrar denemeye başlarsınız.

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    49.7 KB · Görüntüleme: 16
  • Adsız1.png
    Adsız1.png
    37.9 KB · Görüntüleme: 14
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    40.9 KB · Görüntüleme: 14
@Cem Yılmaz ilk defa başvuru yapılıyormuş gibi geldi bana :rolleyes: , @mehmetsurmeli ilk defa mı alacaksınız belgeyi yoksa vize işlemi mi? İlk defa alınıyorsa yönetmelik gereği başvuru ücreti şartı aranmaz denilmekte.

Belge bedeli
MADDE 16 – (1) Bu Yönetmeliğe göre yeterlik belgeleri, 8 inci maddenin birinci fıkrasında talep edilenlere
ilaveten Bakanlıkça belirlenen başvuru ücreti karşılığında verilir. Bakanlığa yapılan başvurudan vazgeçilmesi halinde
başvuru ücreti iade edilmez. Ancak ilk defa çevre yönetimi hizmeti yeterlik belgesi başvurusu yapacak kişilerde, başvuru
ücreti şartı aranmaz.

merhaba arkadaşlar ben yeni mezunum ve çevre görevlisi belgesini yeni aldım. Ben belge için hiç bir ücret ödemedim bu yüzden sanıyorum ki 2019 ve sonrasındaki yeni alınacak olan çevre görevlisi belgeleri için ücret ödenmeyecek.

Merhaba,

30 Temmuz 2019 itibariyle ilk alımlar ücretsiz oldu. Ancak 4 yıl sonra vize yaptırırken ücret ödeyeceksiniz.