• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre görevlisi belgesi

MİRZA34

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
maya
Belge bitişine 35 gün kaldı ne zaman başvuru yapayım arkadaşlar belge kaç günde çıkıyor.Ne zaman başvurmam doğru olur

Şimdi arkadaşlar belki biraz garip gelecek kusura bakmayın ama, ben 2015 mayıs döneminde katıldım katılım belgem var :D parayı yatırıp almadım hiç belgeyi, lazım olursa nerden nasıl alabiliyorum süresi var mıydı eğitimin :) çevre mühendisiyim zaten diye almadım, son durumlarda böyle bir zorunluluk var mı yok mu onu bile bilmiyorum bir ara gerek yok diye gördüm sanırım linkedinde çevre görevlisi belgesine.

Merhaba ,

Hala Çevre Görevlisi belgesi kullanılıyor. Yani gerek var :)
Çevre Mühendisi olduğunuz için ECBS sisteminden başvuru ile kolayca alabiliyorsunuz. Çevre mühendislerine eğitim sınav vb uygulamalar yok direkt olarak başvuru yaptığınızda belgeniz geliyor.

iyi günler fatih bey bende yeni işe başladım işletmesi firmaya ait katı atık depolama sahasında 7 ay önce mezun oldum çevre görevlisi belgesi al falan demediler ne önerirsiniz almalı mıyım almak için sadece e imza veya mobil imza yeterli oluyor mu?

@Eyüp_60 Merhaba ,

Başladığınız yerde belki ihtiyaç duymayabilirsiniz ( Görevinize göre ) ancak daha sonra olacak başka iş fırsatlarının çoğun Çevre Görebvlisi belgesi şartı aranmaktadır. Dolayısıla belgenizi almanızı tavsiye ediyorum.

peki teşekkür ederim birde belli bir zamanı yok değil mi herhangi bir zamanda başvuru yapsak alabiliyor muyuz?

çevre görevli belgesi için alacağım eimza nın süresinin nekadar olması gerekir?
operatör olarak vodafone kullanıyorum turkcell yada turk telekomdan alabiliyormuyum. yoksa etugra/eimzatr den mi alayım ne önerirsiniz

@mfyldz süre konusu size kalmış olmak ile birlikte sistemde yapacağınız evrak işlemlerinde kullanacaksınız bu imzayı o yüzden süre size kalmıştır. Ben türk telekom mobil imza kullanıyorum şimdiye kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. aylık 5,85 tl ücreti var

Merhaba ben yeni mezun bir çevre mühendisiyim,çevre görevlisi belgesini e devlet üzerinden almak istiyorum fakat belirli bir dönemi var mı veya ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

@iremnur96 Hayır otomatik çekemiyor. Mezuniyet belgenizi E-Devlet'ten indirebilirsiniz. Bir başka çözüm de elinizde ise evrak, pdf olarak tarayıp sisteme yükleyebilirsiniz.