• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

çevre denetim(6) videosunu bi türlü geçemiyorum arkadaşlar. sevabına cevapları yazar mısınız? sevap istemem zaten bolca var diyene kahvede ısmarlarım. Ekmeğim elden gidecek:agla:

Edit: az önce geçtim arkadaşlar. Geçemeyen olursa yardımcı olurum :)

Arkadaşlar 26. Vidroda bi sorun mu var.Belli bir yete geldikten sonra yekrar baştan başlıyor.Sorulara geçemiyorum.Ne yapmam lazım.Yardımcı olursanız sevinirim

iyi günler videoları indiren arkadaşlar varsa gönderebilir ler mi

@alya ayrı bir konu oluşturdum
fakat kimse oralı olmadı
bilmiyorum ya gerçekten kimsede video yok
ya da bizim meslektaş olduğumuz bilincinde insan yok
ya da yardımsever insanlar yok
ya da herkes bencil
belki bu kadar sinirlendirmemek lazımdı
şunuda diyenler olacaktır
verecektim ama kızdırdınız vermiyorum
hani bir çocuk sinirlenir ya
daha fazla bişey konuşmaya gerek yok sanırım
fakat ortada bir gerçek varsa o da toplum olarak bencil olduğumuz

cevaplar tamam orda sorun yok.
videolar lazım
çünkü ben girmiyorum bu sınava şu an biraz daha vaktim var benim
fakat videoları varsa izlemek bişeyler ögrenmek istiyoruz

Arkadaşlar videoları bitirdim eğitim katılım belgemi aldım.
İzlerken yaşadığınız sorunların çoğunu yaşadım. Belli bir noktadan sonra sonra başa dönen videolar için imleci kaldığınız yere tekrardan getirin biraz uğraştırıyor ama tekrardan izlemekten iyidir.

Bir daha ki çevre görevlisi uzaktan egitim tarihleri ne zaman acaba bilgisi olan var mı?

26.videoyuyu 10 a yakın ızledım soruların cevabındanda emınım ama sabahtan berı yetersız puan dıyor :( boyle bır sorunla karsılasan oldu mu ?

Eğitimi bitirdim, sertifika geldi bundan sonra ne yapmak gerekiyor?
Kasım ayına kadar geçerliliği devam ediyor Çevre Görevlisi Belgemin hemen yenilemeli miyim?, beklemenin herhangi bir dezavantajı olur mu?

yeni çevre görevlisi belgesi alacaklar için eğitimden sonra sınavlar olduğu zaman cevapları aynı mı olur?