• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre izin ve lisans yenileme başvurusu

hikmettabakoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Magün Çevre Danışmanlık Firması
Arkadaşlar merhabalar danışmanlığını yaptığım bir firmanın hava emisyon konulu çevre izin belgesi 16.10.2017 tarihinde bitecektir. Tesis Ek-2 kapsamındadır. Yenilenmesi hususunda hangi evrakların hazırlanması gereklidir? Yenilenmesi için gerekli evrakları sistememi yüklemem gerekiyor? Yoksa sisteme birşey yüklemeden il müdürlüğüne dilekçe sunmak yeterli midir?

evet bende yaşadım. eizin@csb.gov.tr den sorunu çözdüler.
mail atmıştım il müdürlüğü bakmadı

merhaba,
çevre izin lisans kısmında ""Koordinatlar ED-50 datumunda UTM dilimleri esasına göre 1/25.000 ölçekli topoğrafik haritalara uygun girilecektir."" diye açıklama vardır. 1/25.000 ölçekli harita mı çizdireceğiz. Bunun kestirme yolu var mıdır? belediyeye gittim tapu kadastro bakıyor 1/25000 ölçeğe dediler. bu işlemi yapıp yardımcı olacak arkadas var mıdır?

Merhaba anonim, Dilim Numarasına : 33 Pafta (1/25.000’lik harita) : 0 yazarak o kısmı geçebilirsiniz

Çevre İzin Lisans Uygulamasa girebilen var mı acaba dün akşam saatlerinden bu yana sistem hata veriyor.

Bakanlığa mail attım sürem dolmak üzere ne yapabiliriz diye, sistemden dolayı sürenin geçmesi halinde ek süre verilir denildi.

Arkadaşlar mobil imzada sorun yaşayan var mı. İmzalama esnasında hata veriyor.

Arkadaşlar ekteki hatayı alan var mı mobil imzada. Akşamdan beri düzelmedi.

Ekli dosyalar

• Mobil imza hata.png
    Mobil imza hata.png
    143.8 KB · Görüntüleme: 3
Mobil imzalama yaparken sorun yaşayan var mı arkadaşlar sistem hala düzelmedi.

E-izin dosya yükleme ve mobil imzada sorun yaşadığım için eizin@csb.gov.tr adresine mail attım. Cevap olarak şunlar yazıldı:
"İmza kısmında genel bir durum mevcut; Coğrafi Bilgi Sistemleri Yazılım Ekibi ilgilenmekte. İlgili ekibin düzeltme yapması gerekiyor; bizim düzeltme yapabileceğimiz bir durum değildir. Problemin ne zaman düzeleceği hakkında bilgimiz bulunmamakta olup, sorundan dolayı süreyi kaçırılır ise mağduriyet yaşanmayacaktır."

arkadaşlar yaklaşık 1 haftadır eizin sistemine belge yüklemede sıkıntı yaşıyorum, özellikle büyük dosyalarda emisyon raporu proje özeti vs. aynı durumu yaşayanlar var mı sistemsel mi acaba? sorunun kaynağını bulabilen var mı? :rolleyes:

Önceki cevapları görüntüle…