• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Çevre izin ve lisanslarda firmayı ek listeye yerleştirme

cvrzet

CMNet Üyesi
Arkadaşlar izin ve lisanslar kapsamında bazen firmaları ek listeye yerleştirmek zor oluyor, burada birbirimize yardımcı oluruz diye düşündüm, başlığı bu yüzden açtım. Umarım hepimizin işine yarar.

hanvey1105

CMNet Üyesi
mermer 4.a grubunda yer alır. Bu nedenle kapasitesine göre değerlendirmek gerekecek maddesini belirleyebilmek için.

yarabandı

CMNet Üyesi
arkadaşlar birçok üretim prosesi,tesisi mevcut.bunların ne olduğunu bilmek imkansız.ben firmayla beraber yapıyorum.böylece tesis daha net bir şekilde tespit ediliyor.hata payınız ortadan kalkmış olur.

yarabandı

CMNet Üyesi
elektrik motoru, jeneratör ,transformatör ile elektrik dağıtım ve kontrol cihazları üreten bir firma çevre denetim yönetmeliği kapsamında hangi sektöre girmektedir?

nilbayram

CMNet Üyesi
eğer çevre denetim yönetmeliği kapsamında soruyosan ek 2- madde 3-21 e girer sektör olarakta Metallerin Üretimi ve İşlenmesi başlık altında inceleyebilirsin