Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çmo ankara şube toplantı

Konu, 'ARŞİV' kısmında Melih Coşar tarafından paylaşıldı.

1. Melih Coşar

Melih Coşar Genel Yönetici

Arkadaşlar,

Çoğunuza gelen maillerden de görüldüğü üzere bugün saat 19:30'da TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Toplantı Salonunda Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkında Taslak Yönetmelik'le ilgili toplantı düzenlenecektir.

Küskünler, barışıklar, bana dokunmaz diyenler, işsiz kalıyorum diyenler... Ankara'da olan herkesi bekliyorum. Bir elimde burada oluşturduğumuz taslak yönetmeliğe görüşümüz ile birlikte orada olacağım.

Bugün günlerden mesleği sahipsiz bırakmama, bugün diplomamıza sahip çıkma günüdür.

Adres: TMMOB Jeoloji Mühendisleri Odası Toplantı Salonu Hatay-2 Sokak No:21 Kızılay/ANKARA
    Saat: 19:30
    Tarih: 12.12.2012

Temel Atik ve Fatih Özcan bunu beğendi.
  2. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Bende katılacağım herkesin de gelmesini bekliyorum...

Melih Coşar bunu beğendi.
  3. Temel Atik

Temel Atik CMNet Üyesi

Katılacak arkadaşlar burada paylaşırsa akşam tanışabiliriz ve birlikte sesimizi yükseltebiliriz diye düşünüyorum...

Fatih Özcan ve Melih Coşar bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...