Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Diğer odalardan lpg sorumlu müdürlük eğitimi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Yalçın Baran tarafından paylaşıldı.

 1. Yalçın Baran

  Yalçın Baran CMNet Üyesi

  Ağustos ayı başında Makine Mühendisleri Odasının düzenlediği bir LPG Sorumlu Müdürlük eğitimi var. Çevre Mühendisleri Odasının yakınlarda eğitimi olmadığı için M.M.O.'dan almak istiyorum. Bu işin prosedürü ve yapılması gerekenleri bilen varsa paylaşabilirler mi?
   
 2. Abdulkerim Doğam

  Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

  sadece ypmanız gereken eğitim ücretini yatırıp eğitime ve sınava katılmanız. :) birde odaya üye aidatı borcun olmamalı
   
 3. Yalçın Baran

  Yalçın Baran CMNet Üyesi

  Cevabınız için teşekkür ederim. Araştırdığım kadarıyla istasyonlar için kayıt defteri varmış. Bu defteri de eğitimi aldığımız odadan mı temin edeceğiz? Ben Çevre Mühendisleri Odasına üye değilim. Eğitimi alabilmek için odaya kaydımın olmaması engel teşkil eder mi?

  Edit: Yazım yanlışı düzeltme
   
 4. Abdulkerim Doğam

  Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

  EVET ODA ÜYE KAYDI ZORUNLU. birde aidat borcunuz mezun olduğunuz tarihten itibaren mevcut tarihe kadar olan ücretin tamamı şeklinde hesaplanıyor. defteri temin için illa aynı oda olması zorunluluğu bildiğim kadarıyla yok.
   

İlginizi Çekebilir

TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.