E imza

skaraca

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhabalar, çevre görevlisi belgesi için vizeleme eğitimi katılım formunu e imza ile sisteme yükleyemiyorum. İnternette önerilen çeşitli tüm yolları denememe rağmen. Doktora yaptığımdan bayağı bilgi eksiğim var. Bakanlıkta da nereye ulaşmam gerektiğini bilmiyorum. Bu gidişle tekrar çevre görevlisi olamayacağım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

skaraca

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
e imzam onaylamiyor. javadan kaynaklanabilir dendi e imza aldigim yerden fakat java guncel ve e izin sitesine onay vermesi icin security kismina site ismini yazdim.

İNCİ KRBLT

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Bende de aynı sorun var Çevre görevlisi belgesi için başvuru yapacağım izin lisans sisteminde e imzamı atamıyorum kaç gündür ve bakanlığı arıyorum şaka gibi maça gitmiş yetkili kişiler.

skaraca

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
yetkili bir birim mi var, numarasi nedir?

skaraca

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
zaten öyle yapıyorum. tesekkurler

h.gozdetasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
java 8.121 32 'de çalışıyor sistem

skaraca

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
daha guncel olan 132 var bunu indirebiliyorum guncel oldugu icin fakat e imza onay vermiyor.sanırım izin lisans ismini sırat köprüsü ile değistirebiliriz, cunku ne yaparsak yapalım gecilmiyor.

Melike Yıldız

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba arkadaşlar bir şey sorucam; e- imza ve mobil imza arasındaki fark nedir? Aynı sorunlar mobil imza kullanımında da ortaya çıkıyor mu? Hangisini alırsam işimi daha kolay hallederim? Bilgi verirseniz sevinirim..

Üzeyir Meral

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Merhaba arkadaşlar bir şey sorucam; e- imza ve mobil imza arasındaki fark nedir? Aynı sorunlar mobil imza kullanımında da ortaya çıkıyor mu? Hangisini alırsam işimi daha kolay hallederim? Bilgi verirseniz sevinirim..
Mobil imza tavsiye ederim, tek dez avantajı eğer Turkcell kullanıcısı değilseniz kullanılmayan bir telefon daha ihtiyacınız oluyor oda kapalı duruyor genelde işinize yaradığında açıp kullanıyorsunuz. Haftalık 1.25 tl 4 ayda bir 20 tl yüklüyorum. E imza ile ilgili bilgim yok. İyi çalışmalar.

skaraca

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
tesekkurler fakat bir yılık e imza icin 120 tl zaten ödedim madem bu işe yaramıyorsa ben bunu neden ödedim.

Üzeyir Meral

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
evet siz mobil imzadan bahsetmişsiniz maalesef elimde bir yıllık ödenmiş e imzam var
Sisteme belge vs yüklerken kullanacaksınız onun dışında e-devlete girerken de kullanılıyor eğer çevre görevlisi belgesini aldıysan çalıştığın yerin lisans işlemleri de bitmişse hiçbir yerde kullanılmıyor

skaraca

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Sisteme belge vs yüklerken kullanacaksınız onun dışında e-devlete girerken de kullanılıyor eğer çevre görevlisi belgesini aldıysan çalıştığın yerin lisans işlemleri de bitmişse hiçbir yerde kullanılmıyor
nerede kullanıldığını zaten biliyorum. teşekkür ederim ilginiz için. e imza nasıl kullanılır hale gelebilir bilen varsa bu postta paylaşılırsa sevinirim.

Üzeyir Meral

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
nerede kullanıldığını zaten biliyorum. teşekkür ederim ilginiz için. e imza nasıl kullanılır hale gelebilir bilen varsa bu postta paylaşılırsa sevinirim.
Hmm pardon o zaman ben e-imza kullanmadım bilgim yok o konuda

h.gozdetasdemir

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
aynı sorun bende de vardı dediğim gibi java 1.121 32 indirin ve explorer 11 kullanın.

skaraca

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
aynı sorun bende de vardı dediğim gibi java 1.121 32 indirin ve explorer 11 kullanın.
dedigim gibi burada söylenenleri zaten yaptım fakat e imzam onay vermiyor. neyse yardımlarınız için teşekkürler.sanırım uğraşmaktan vazgeciyorum, eğitimle boşuna uğraşmış oldum. çevre görevlisi olmadan yoluma devam edeceğim, herkese kolaylıklar.

Yukarı Alt