• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

E-imza

skaraca

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar, çevre görevlisi belgesi için vizeleme eğitimi katılım formunu e imza ile sisteme yükleyemiyorum. İnternette önerilen çeşitli tüm yolları denememe rağmen. Doktora yaptığımdan bayağı bilgi eksiğim var. Bakanlıkta da nereye ulaşmam gerektiğini bilmiyorum. Bu gidişle tekrar çevre görevlisi olamayacağım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ben sorunu bakanlığa bildirdim sistemsel bir sorunları varmış aynı hatalar bendede mevcut izin lisansta belgleri yüklüyorum ama imza at dedigimde imza penceresi geliyor imzala diyorum ama ilerlemiyor bakalım şu an email bekliyorum bir gelişme olursa sizide bilgilendiririm. @skaraca

Bir de aklıma geldi canlı destek hattından bağlanın onlar siizn bilgisayarınıza bağlanıpta bir hata var mı eksiklik bakabilirler de @skaraca

çevre şehircilik bakanlığının sitesinde bir hata mı var bir türlü dosya yükleyemedim.bir problem mi var yoksa sorun bende mi

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
gir teknik destek var üstte tikla canlı destek var orada canlı destek için tıklayınız diyor gir ve yenı sayfa acılıcak oradan yıne canlı destek diyip bekleyin size tw indiricek ındırdıgınız twye tıklayın bağlanıcaklar sonra oradan canlı anlatabilirziniz ne demek inşallah sorunlarımız çözülür @skaraca

@İNCİ
aynı hatalarla bende karşılaştım ne izin için belge yükleyebiliyorum ne de çevre görevli belgesi için yükleyebiliyorum. ne zamana çözerlermiş. bende sabahtan belli pc de java siliyorum yüklüyorum dene dene bir hal oldum :)

@İNCİ
e imza desteğe bağlandım e devletten e imzayla giriş yaptı .daha sonra e imzanız çalışıyor dedi ve de çevre şehircilikten destek alın dedi :(

inci ben direk e imzayı aldığım yeri aradım onlar yardimci olmaya calisti fakat javada bir sorun olabilir bilgisayar muhendisinize sorun vs dediler, cunku benim e devlette de imzam calismiyor.maalesef elimin altinda bilgisayar muhendisi olmadigi icin gosteremiyorum.

İnanın artık bende çok pişmanım e imza aldığıma. söylediklerine göre son sürümde bir sıkıntı varmış javanın ve böyle hata veriyormuş bir önceki sürümü deneyin demişler ama o hiç çalıştırmıyor anlattım yine emaille bekliyorum cevaplarını inşallah düzelir ki artık bir zahmet ilgilensinler.

inci aynen katılıyorum extra bir daha mobil imzaya para vermek istemiyorum zaten cok pahali bir sey cevre gorevlisi belgesi alimi simdilik biraktim ugrasmayi, eger olumlu neticelenirse senin islemler bilgi verirsen sevinirim.

@burak çifçi sizin sorununuz benimki gibi izin lisansın bakanlıkta ayrı bir birimi var oaraya ulaşarak sizde bir hata emaili oluşturun ve anlatın sorunu ki genellme bir hata oldugunu anlayıp bir çözüm arasınlar

@skaraca siz canlı destek aldınız mı eger e devlette imzanız çalışmıyorsa siz kurulum yapamamıssınız demektır çöncelikle cxanlı destek almalısınız hatanızın ne oldugunu anlamak adına

yok kurulum yapildigi kesin dedigim gibi e imzayi aldigim yeri aradim javayla alakali bir sorunmusmus bilgisayar muhendisi cozebilirmismis biz cevre muhendisi oldugumuz icin sanirim bu belgeyi alamayacagiz

evet benimde tam böyle :( bu yüzden bekliyelim demekki sıkıntı bizden kaynaklı değil bende kaç kez java yukledım kaldırdım kaç gündür şimdi sizdede görünce anladım dedikleri gibi hata sistemlerinde. bende fotograflayıp email attım sizde kısa zmanda dönüş olur sanırım. @burak çifçi

inşallah bende izinlisansa mail attım biraz önce bakalım artık :) ne olacak. dönüş olursa paylaşırım buradan yine. uğraştığımız işlere bak hele ya... belge başvurusunda geçikme olsa hemen ceza ama bu tip onların hatalarında zaman kaybımıza emek kaybımıza karşılık bi yaptırım yok :) @İNCİİ

Son java güncellemesinden sonra bu hata ile karşılaşmaya başladık. java 1.8.0_131 update yaptıysanız bunu geri alarak deneyin. Java control panele
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresini eklemeyi unutmayın. Bir de internet explorer 11 kullanın.

cevap bu izinlisanstan

bende sorun çözüldü ;) eski sürüm java yükledim yeniden :D

@burak çifçi sanırım benimki de oldu fakat şifreyi girdikten sonra sizin java desteğinizde sorun var dedi ve eğitim katılım ile ilgili onay seçeneği yok oldu şimdi eğitim katılım sertifikası onaylanmış mı oldu.