Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Emisyon konulu çevre izni hakkında

Konu, 'ARŞİV' kısmında Çağrı Emre Güneş tarafından paylaşıldı.

 1. Çağrı Emre Güneş

  Çağrı Emre Güneş CMNet Üyesi

  Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,
  Danışmanlığını yaptığım firma için emisyon ve atıksu konularında çevre iznine başvuru yapacağım. Birçok bilgiyi sisteme girdim ancak özellikle emisyon konusunda son kısımda raporun yüklenmesi var. Bu raporu yüklerken nasıl bir format izleyeceğim yardımcı olursanız sevinirim. Yani tek bir word belgesinde toplamak istersem konu başlıkları neler olacak ? örneğin; 1- kapak dosyası 2- emisyon özet raporu vs...
  Şimdiden herkese teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.
   
 2. Kaan Kurt

  Kaan Kurt CMNet Üyesi

  Emisyon ölçüm raporu,özet rapor, emisyon ölçüm raporu ekleri ve valilik tespit raporu yükleyin.
   
  Çağrı Emre Güneş bunu beğendi.
 3. Emine Erdem

  Emine Erdem CMNet Üyesi

  Kaan beyinde belirtmiş olduğu gibi emisyon ölçüm özet raporu ile emisyon ölçüm raporunu ve eklerini (valilik tespit raporu zaten ekler kısmında işlenmesi gerekiyor) yüklemeniz gerekmektedir.
   
  Çağrı Emre Güneş bunu beğendi.
 4. Yusuf Özkır

  Yusuf Özkır CMNet Üyesi

  Kaan Bey'in söylediklerine şunu ekleyebiliriz. Bazen emisyon raporları 10 mb sınırını aştığından tek seferde yüklenememekte, bu durumda uygun bir program ile 10 mb'ın altına düşecek şekilde bölerek sıra ile sisteme yükleyebilirsiniz. Birde yükleyeceğiniz dosyalar "PDF" formatında olsun. İşiniz Rast Gitsin.
   
  Çağrı Emre Güneş bunu beğendi.
 5. Çağrı Emre Güneş

  Çağrı Emre Güneş CMNet Üyesi

  Yardımcı olan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim. Yüklenecek dosyada ;
  1-Valilik tespit raporu
  2-Emisyon raporunun kapak sayfası
  3-Emisyon raporunun onay sayfası
  4-Emisyon özet raporu
  şeklinde bir bilgiye ulaştım, eksik ya da yanlış bir tarafı var mıdır ?
   
 6. Emine Erdem

  Emine Erdem CMNet Üyesi

  Çağrı tüm raporu yükleyeceksiniz. emisyon ölçümü özet raporunun arkasına emisyon ölçüm raporunun tamamını ekleyeceksiniz, ekleri de dahil olmak üzere... valilik tespit raporunu zaten emisyon ölçüm raporunun ekleri kısmına koyarlar. tekrardan ekleme yapmanıza gerek yoktur. ama konulmamış ise eklemeyi unutmayınız.
   
 7. Çağrı Emre Güneş

  Çağrı Emre Güneş CMNet Üyesi

  Emine hanım yorumunuz için teşekkür ederim. Dünya kadar veri girdikten sonra şu illeti bi tamamlarsam çok güzel olacak. Herkese iyi çalışmalar :)
   
  Emine Erdem bunu beğendi.
 8. Emisyon Ölçüm Özet Rapor ile Ana Raporu birlikte tek seferde yüklemiştim; İl Müdürlüklerinden pek çoğu bizden bu raporları ayrı ayrı yüklememizi istemiştir, üstelik bunu ek belge isteğinde belirtmiştir :) bilgilerinize..
   
  Çağrı Emre Güneş bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?