Endüstriyel atıksuların kontrolü/ örnek proje

Öyküm Hız

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Süt ürünleri sektörüne yönelik yapılan bir çalışma. İçeriği:Sektöre yönelik genel bilgi, üretim prosesi, katagoriler ve alt katagoriler, deşarj standartları, proses profili, kirlilik profili, atık araştırması, yeniden kullanma ve geri dönüşüm, arıtma önerileri.

boya endüstrisi. örnek projedir.

Dosyalar

alimslim

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
paylaşım için teşekkürler :)

semyasi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
acaba mezbaha endüstirisi ile ilgili bi örnek proje varmı

mehmet_3501

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Süt ürünleri sektörüne yönelik yapılan bir çalışma. İçeriği:Sektöre yönelik genel bilgi, üretim prosesi, katagoriler ve alt katagoriler, deşarj standartları, proses profili, kirlilik profili, atık araştırması, yeniden kullanma ve geri dönüşüm, arıtma önerileri.
SAYIN ÖYKÜM,
RAR dosyası dışında(sıkıştırmadan) bir daha paylaşır mısınız? benim pc de tek sorun rar uzantıları açamaması
teşk ederim.

Öyküm Hız

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
SAYIN ÖYKÜM,
RAR dosyası dışında(sıkıştırmadan) bir daha paylaşır mısınız? benim pc de tek sorun rar uzantıları açamaması
teşk ederim.
Ekteki dosyalarda süt ürünleri endüstrisini parçalar halinde iliştiriyorum Mehmet bey. her bölüm birbirinin devamı niteliğindedir.

Dosyalar

Fatih Bel

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Olcay Hocanın dersinden :)

Buket91

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
merhabalar acaba elinizde otomotiv sektörü ile ilgili örnek var mı? şimdiden teşekkür ederim:)

Tolga Şahin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaslar kozmetik sanayi endüstrisi atıksuyu ile ilgili bilgi istiyorum sizlerden.elinizde türkçe yada ingilizce makaleler varmı yardımınızı bekliyorum acil

Yukarı