Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Etkili ingilizce eğitimi

Konu, 'ARŞİV' kısmında dilokullari tarafından paylaşıldı.

 1. dilokullari

  dilokullari CMNet Üyesi

  Eki Görüntüle 11061

  AEC İngilizce Dil Okulları, dil öğrenimindeki fikir karmaşasında, öğrenme yolunda oluşabilecek kargaşayı ve ayrıca istikrarsızlığın yol açtığı etkenleri ortadan kaldırmak üzere bir ingilizce programı sunarak İngilizce dilini öğrenmek isteyenlere doğru bir yol çizmeyi hedeflemektedir.

  İlk başta tercih ettiği sektör taleplerine karşı olarak yapılan günlük programların akışı, ihtiyaçları olumlu tepkiler alan Avitaion English Center İngilizce Dil Okulları, doğru adımlarla ilerlediği yolda aynı dalda ki sektörlerin yabancı dil eğitiminde kurumsal ve belgeli bir şirket olma seviyesine gelmiştir.

  Öğretim amaçlı devam ettiği kurumda iş branşlarında öncelik tercih haline ulaşmış konumunda sürdürdüğü eğitimler, şahısa özel dersler ve en fazla beş kişilik odalarda gösterilen öğretimler başlangıç İngilizce'sidir.

  AEC Dil Okulları; eğitim kalitesiyle, öğrenim durumundaki kişilere enson düzende yeni bir lisan bilgilerini muhteşem seviyede sonuca daha iyiye taşımasına eksik kalan her bilgiyi vermektedir.

  İngilizce öğrenim süresi boyunca profesyönel bir kadro tarafından, İngilizce eğitiminde muvaffakiyetin en baş etkenin öğretim görevlisi olduğunun bilincinde olan AEC Dil Okulları, bu konuda özverili ve sorumlu bir tutum izlemektedir. Kişilere ve kurumlara özel ingilizce programları uygulayarak istenilen zaman içerisinde en iyi şekilde yabancı dil öğrenimi için hazırlanan programlar da öğrencilerin en üst düzeyde eğitimlerini tamamlamasını hedefleyen Avitaion English Center Dil Okulları, etkili ve kalıcı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

  AEC İngilizce Dil Okulları, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ve 2012 Tüketici Kalite Ödülü almaya hak kazanarak sunduğu eğitimlerin kalitesini belgelendirmiş ve bunun yanında İngilizce Dil Kursu sektöründeki istikrarlılığını, özenini, kurumsallığını ispat etmiştir.
   

İlginizi Çekebilir

41.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...