• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Geçici faaliyet belgesi

Ezgi Karabulut

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
danışamanlık
ben yeni kurulan tesisimiz için geçici faaliyet belgesine başvurmak istıorum. butun belgelerım yuklenmeye hazır fakat mevcut tesis ilk başvuru dıorum sonrakı adımda da atık yonetımını ekle ve kaydet dıorum ama nedense sonrakı adıma gecemıorum. eklenmesı gereken belgelerımı adım atlamadıgı içinde yukleyemıorum. bu ko0nuda bana yardımcı olabılırsenız sevınırım.en son acılan sayfayı ektede belırttım

Ekran Alıntısı.PNG

tesekkur edrım bnde o artı butonuna basmamısım sabh denedım oldu sımdı de yazınızı gordum saolun yınede yardımlarınız ıcın teskkr edrım.:)

bıde bnm sırketındilim numarasını, x ve y koordınatlarını bulmam lazım.onu anca beledıyeden mı alabılırz yoksa kendmızde bulabılırmıyız:(