Geri dönüşümsüz atıklar hakkında

Kayıt
20 Temmuz 2015
Mesajlar
18
Beğeniler
1
Şehir
adana
#1
arkadaşlar merhabalar benim bir firmam bakır kablo geri dönüşümü yapıyorlar bakır teli korusun diye küçük naylon parçalarıyla kaplamışlar şu an o naylon parçaları geri dönüşüme girmiyormuş bir geri dönüşüm firması geldi bunlar geri dönüşüme girmez dedi. ne yapacağımı şu an bilmiyorum 1 ton a yakın var naylondan ne yapmalıyım acaba? bu konu hakkında yardımcı olur musunuz? firma yetkilileri bunları belediyeye verirsek bize ceza keser dedi yani şu an kısacası elim kolum bağlı bekliyorum:krktm:
 

Gülin Ç.

CMNet Üyesi
Kayıt
6 Aralık 2010
Mesajlar
744
Beğeniler
1.729
Şehir
Bursa
#4
neden geri dönüşümsüz ki , kompozit bir şey mi acaba , yoksa yağlı diye mi almak istemediler ? birkaç firmaya daha danışın derim.
 

Ugur Ergene

CMNet Üyesi
Kayıt
12 Aralık 2010
Mesajlar
14
Beğeniler
4
#8
Kirli naylonları geri dönüşüm firmaları almak istemiyorlar, hiç bir firma bulamazsanız bertaraf firmalarına gönderip bertaraf ettirmeniz yararınıza olacaktır.
 
Kayıt
16 Ocak 2014
Mesajlar
76
Beğeniler
29
Şehir
Kocaeli
#9
Jelatine benziyor ama eğer jelatin değilse yakın siyah duman çıkıyorsa kullanmıyorlardır pvc geri dönüşümü yapan firma arayın. Ayrıca naylon bertaraf edilmez yanlış yönlendirmeyelim bilgimiz yoksa konusmamak daha yararlı olur.
 

Şu anda bu içeriği okuyanlar (Üye: 1, Misafir: 0)