• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hergün bir resim paylaş vol.2

Evet çok sert plastik gibi de değil, çiğnenmiyor bile. Sanırım içeriğinde kristal barındırdığı için böyle. Ama çok değerli bir plstk türü?

@Fatih Koçak ve @Serkan Çiçekay sakin olun? sektördekiler bilir granül bizde çiğnenerek bilinir. Bir yerde bana bu malzeme PE mi Pp mi Ps mi diye sorsalar ne diyeceğim: "durun bir analize gönderelim" mi? Vallahi 3 yıldır kaliteyi böyle kontrol ediyorum ölmedim :D ?‍♀️
[automerge]1580114271[/automerge]
@Gülin Ç. hacimli ve hafif bir malzeme trasnferde problem oluyor. Yerinde eritme için de müdürlükler illaki izin-lisans istiyor. Bu malzemenin değeri o nedenle yok. Hele lisanssız yerinde takoz yapma izni verseler bomba olur ?