• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Hhshe

Buradaki insanların sizin ödevlerinize yada yapamadığınız sorulara yardım etmeyeceğini düşünüp bir de parası neyse veririz mantığı hiç hoş değil. Bizler öğrenci arkadaşlara elimizden geldiğince zaten yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ancak hazıra konmakla, hiçbir çaba yada uğraş göstermeden foruma yazılmış bazı sorular var ki...
(bir çoğu ders notlarında kitaplarda zaten mevcut bir kısmını da Google a yazsanız cevabını zaten bulacaksınız.)
Emek olmadan yemek olmaz derler arkadaşlar siz mühendis adaylarısınız işiniz bu olacak rica ediyorum girmeyin böyle şeylere

Vay be sonunda bizim mühendisliğimizi de gelmiş bu ücretiyle soru çözdürmek. Öğrenciyken diğer bölümlerden arkadaşlarım baskalarının sorularını çözer para alırlardı :) Hep özenmişimdir, ders basına fiyat konuşulur, yaz bana yiğidim. Aslında mantıklı yahu ben ofisten cıkmak istemiyorum ücreti ile firmalarımı denetleyecek birisini bulabilirmiyiz ? @Cem Yılmaz Bey herşeye çözümünüz var biraz yardımcı olun bana