Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Imha belgesi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Ezgi Karabulut tarafından paylaşıldı.

1. Ezgi Karabulut

Ezgi Karabulut CMNet Üyesi

İyi günler biz ambalaj atığı toplama ve ayırma firmasıyız anlaştığımız bir firma bizden imha belgesi istedi bu belgeyi nasıl temin edebiliriz?

2. Dilan Seycan

Dilan Seycan CMNet Üyesi

Geri Dönüşüm firmasından temin edebilirsiniz ancak siz imha etmiyorsunuz

3. Ezgi Karabulut

peki şöyle bir soru daha sorabilir miyim. biz bu atıkları alsak imha belgesi isteyen kurulusada herhangi bir geri dönüşüm firmasından aldığımız imha belgesini versek olur mu. Yada benden imha belgesi isteyen kurulusa bir yazı yazsam sizden aldığımız atıkları imha etmek üzere .... geri dönüşüm firmasına veriyoruz desek olmaz mı.

4. Dilan Seycan

Dilan Seycan CMNet Üyesi

isterseniz belki geri dönüşüm firması imha belgesini kaç kg verdiyseniz size yazı gönderebilir ama resmi bir yazı mı olur bilmiyorum.

5. Ezgi Karabulut

anladım bn genede bu konuyu bı onlarla goruseyım:( bu arada teşekkür ederim dilan hanım:)

Dilan Seycan bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...