İş arayan çevre mühendisleri

• Konuyu başlatan deleted25658
  • Başlangıç Tarihi

burçin kaya

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
19
Mezuniyet
2018—19
Hala kimsenin bilgisi yok mu çevre görevlisi belgesi konusunda mayısta geldi hiç açıklama birşey göremiyorum bu kadar uzun sürmesi normal mi

Olgaç Sürmelihindi

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
107
Tepki
4.444
Burçin Hanım Merhaba, şuan için çevre görevlisi kaldırılmıştır diye birşey yok. Size tavsiyem çevre görevlisi belgesini alın. Bir ara kaldırılacak denildi ama hala bekliyoruz.

Önceki cevapları görüntüle…

Selenays

Üye
Başlık
1
Tepki
4
@burçin kaya merhaba ben de aynı durumdayım Ocak’ta mezun oldum ve eğitim açılmadığı için çevre görevlisi belgesini alamadım. Süreçle ilgili herhangi bir bilgi sahibi olan varsa yardımcı olursa çok memnun olurum.

Serdar Gönlüşen

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
0
@Selenays merhabalar. Mevzuatın yeni halini kesin olarak yayınladıklarında eğitim tarihleri yada eğitim açılıp açılmayacağı da netleşecektir. Şuan için hem çevre görevlisi eğitimi hemde vize eğitimleri durduruldu.

mertcelikk

Üye
Başlık
0
Tepki
1
Merhaba arkadaşlar. Adana çukurova üniversitesinden yüksek lisans yapıyorum ders aşamam bitti sadece tez aşamam kaldı. turkiyenin her yerinde çalışabilirim çevre görevlisi belgem var aktif olarak araç kullanıyorum. Acil iş ihtiyacım var. Türkiyenin her yerinde calişabilirim. Bu konuda bana yardımcı olabilecek arkadaşlara Cv'm atabilirim.

Merhaba Yeşim Hanım. Istanbul Fatih'te ikametgah edebilirim. Aradığınız her kritere sahibim.sadece askerlik engellik var. Yuksek lisans dan dolayı en az 3 sene daha tecillim var. Yeni askerlik sistemiyle de 1 ay yapip gelmeyi dusunuyorum sizin icin de uygun olursa CV'm giderebilirim. Iyi çalışmalar

Merhaba Yeşim Hanım. Istanbul Fatih'te ikametgah edebilirim. Aradığınız her kritere sahibim.sadece askerlik engellik var. Yuksek lisans dan dolayı en az 3 sene daha tecillim var. Yeni askerlik sistemiyle de 1 ay yapip gelmeyi dusunuyorum sizin icin de uygun olursa CV'm gönderebilirim. Iyi çalışmalar

Merhaba Muhammed Bey. Adana da yüksek lisans yapıyorum ders aşamam bitti. Tez asamam tek kaldi. Atiksu üzerine bilgim var. Istanbulda tuzla da ikametgah edebilirim. Uygun görmeniz halinde CV'M gönderebilirim. Iyi çalışmalar

Son düzenleme:
D

deleted25658

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (SİVAS)

ILICAN HAFRİYAT NAK. İNŞ. MAD. TAAH. ŞTİ.

Firmamız bünyesinde istihdam edilmek üzere, Sivas Suşehri ilçesinde atıksu arıtma tesisinde görevlendirilmek üzere iki yıl tecrübesi olan Çevre Mühendisi alınacaktır.
· Diksiyonu düzgün,
· Bay adaylar için askerlik ile ilişiği olmayan adaylar.

ilicantr@gmail.com
Tel: 0533 476 37 65

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (İSTANBUL)

METKA TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI VE HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. (İstanbul Küçükçekmece)
Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Sertifikası olan,
İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden
Aktif Araç Kullanabilen,
Sorumluluk Sahibi,
İletişim Yeteneği Güçlü,
Ekip Çalışmasına Yatkın,
info@metkatmgd.com
0532 356 55 01

ABECE GRUP ÇEVRE VE İŞ GÜVENLİĞİ MÜH. HİZM. olarak: *ÇED ve Toprak Kirliliği konusunda 1-2 yıl deneyimli, *Tercihen Anadolu yakasında ikamet eden, *Aktif olarak araç kullanabilen, *Seyahat engeli bulunmayan, *MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, *İletişim becerileri kuvvetli, *İş arkadaşları ile uyum içerisinde çalışabilecek, *Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, Adresimiz: Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Koyunlu İş Merkezi No:105 K:5 D:10 Ümraniye/İSTANBUL Başvuru için CV'lerinizi kalite@abccevre.com adresine gönderebilirsiniz.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
D

deleted25658

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (GEBZE)

Pozisyon : Çevre Mühendisi
Lokasyon : Gebze
Firma : Tarhan Geridönüşüm
İlgili kişi : Mehmet Tarhan
Tel : 0545 963 5851
NOT: GEBZE VE YAKIN ÇEVRESİNDE İKAMET ETMESİ GEREKMEKTEDİR.

İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ (ANKARA)

-İngilizce bilen ,
-Çevre Mevzuatına hakim,
-ÇED ve Çevre Danışmanlık sektöründe tercihen en az 2-3 yıl tecrübesi bulunan,
-Çevre Görevlisi Belgesine sahip,
-MS-Office, NetCAD vb. aktif olarak kullanabilen,
-B sınıf ehliyetli ve aktif araç kullanabilen,
-Ankara'da ikamet eden,
-Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf,
Nurhak Arslan : 03123958131 / info@veralift.com

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Başlık
1
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar. Ben Erciyes Üniversitesi Çevre mühendisliği bölümünden bu dönem mezun olacağım inşallah. İs olanakları konusunda bana yardımcı olur musunuz.

Başlık
1
Tepki
9
Mezuniyet
2005—06
Ankara Hurdacılar Sitesinde Çalışacak Tam Zamanlı Çevre Mühendisi...
Aslında tesisime tam aradığım karakteri söylemek istiyorum...
Çevre mühendisi olup çevre görevlisi belgesini alıp benim tesisimde ön muhasebe işlerini halledebilen işine düzenli gelip giden işini seven hedef bilen birisi...
Varsa eğer böyle bi kişi lütfen benimle irtibata geçsin...
lidergerikazanim@gmail.com

Son düzenleme:

burçin kaya

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
19
Mezuniyet
2018—19
Mühendis aradığınıza eminmisiniz? Direk muhasebeci alsanız daha iyi olur....

D

deleted25658

@LiderGrup farkınndaysanız sizinle muhattap olmadım ben genel sorunlara değindim isim yada sizin üzerinize yazmadık genel MÜHENDİSLİK sorunlardan bahsettim sizlik bir durum söz konusu değil sizi tanımıyorum umarım çalışacak mühendis arkadaş hakkını alır hakkı olan işi yapar ..

Fkkkkkkk

Daimi üye
Başlık
2
Tepki
36
@LiderGrup Canan Karatay gibisiniz Maşallah 😂 Ne kadar basitlestirdiniz mesleği ama sizin suçunuz değil.Çevre Mühendislerini anlamak için kıymetini bilmek için o sıralarda bulunmanız gerekir...Bizimde haklarımızı savunan bir kişiye ihtiyacımız var...

Başlık
0
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar; İZNİK/BURSA bölgesinde ki bir geri dönüşüm tesisine çevre mühendisi aranmaktadır.
İlgilenen arkadaşların daha detaylı bilgi almak için 05442360757 nolu telden Serdal Dikcal la iletişime geçebilirler.

Üzeyir Meral

Daimi üye
Başlık
0
Tepki
60
Mezuniyet
2012—13
Merhaba,
Tekirdağ/Çerkezköyde ikamet eden,Çevre görevlisi belgesi olan, aktif araç kullanabilen Çevre mühendisi aranmaktadır, ilgilenen arkadaşlar cv'lerini info@kurtpalet.com adresine gönderebilir.

-Kurt Palet Geri Dönüşüm Ambalaj Ltd Şti.

m.karakus

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
38
İŞ İLANI ÇEVRE MÜHENDİSİ ( TEKİRDAĞ-MURATLI )

Trakya Ambalaj Geri Dönüşüm tesisinde çalıştırılmak üzere ,

-Çevre Görevlisi Belgesine sahip
-Tecrübeli veya tecrübesiz
-Tekirdağ Muratlı'da veya çevresinde ikamet eden veya edebilecek olan,
-Aktif Araç Kullanabilen
-Firma ziyaretlerinde bulunabilecek seyahat engeli olmayan,
-Diksiyonu düzgün, iletişim becerisi yüksek,
-Bay veya Bayan Çevre Mühendisi aramaktayız.

İletişim : zekikaykisiz@gmail.com 0534 450 48 56 Zeki KAYKISIZ

ecem uysal

Aktif üye
Başlık
0
Tepki
2
Tekirdağ/Muratlı da faaliyet gösteren ambalaj atığı toplama ayırma tesisine,
Çevre görevlisi belgesi bulunan bay/bayan çevre mühendisi alınacaktır. İlgilenen adaylar 05352276238 numaralı telefondan ulaşabilirler.

Serkan Çiçekay

Daimi üye
Başlık
27
Tepki
1.505
Mezuniyet
2012—13
ÇEVRE MÜHENDİSİ ALINACAKTIR
[Saygıdeğer bağlantılarım paylaşmanız ricamdır]

Aranılan öncelikli özellikler aşağıdaki gibidir diğer detaylar başvuru sonrasında görüşülecektir;

-İstanbul Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak
-İSGU Sertifikasına sahip olmak
-6 ay / 1 yıl tecrübe sahibi olmak
-Yönetim Sistemleri ile ilgili eğitim almış olmak (tercihen)

İşe alınan personel; ilk etapta satış/pazarlama üzerine çalışmalarına başlayacak olup çevre danışmanlık hizmetleri, isg hizmetleri ve yönetim sistemleri ile ilgili eksik olduğu alanlarda yetiştirilecektir.

Özgeçmiş ile başvurular 》yusufozkir@peracevre.com

İlginize ve işbirliğinize teşekkür eder çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Esra Tiğiz

Daimi üye
Başlık
13
Tepki
108
-Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun,
-Atık yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli çevre mevzuatları ve yönetmeliklerine hakim
  • Tesis içinde çalışma düzenini koruyabilecek, sahayı yönetimi sağlayacak,
  • Ekip kuracak bu ekibin sevk ve idaresinden sorumlu olabilecek,
  • İstanbul genelinde bulunan değişik yerlerinde bulunan konteynerları ve alt toplama mekanizması ile atık kağıdı toplamakta olan firmamızın gelen talepler doğrultusunda doğru iş ve araç / gereç organizasyonunu sağlayarak iş düzenini oluşturabilecek,
  • Tesis içi çalışan personelleri yönetebilecek ve görev dağılımını yapabilecek,
  • Günlük hammadde atık kağıt ve diğer malzemeleri giriş- çıkış miktarlarını yöneticisi ile paylaşabilecek,
  • Geri dönüşüm firmalarına sevk edilecek hammaddelerinin kontrollerini gerçekleştirebilecek
-Tercihen "Esenyurt" civarında ikamet eden "Bay" Personel
2 Çevre Mühendisi arkadaşı arayışımız vardır.

İletişim; OBALILAR GERİ DÖNÜŞÜM
cevre@obalilar.com

Son düzenleme:

Olgaç Sürmelihindi

Genel yönetici
Genel yönetici
Başlık
107
Tepki
4.444
İş İlanı- Öztek Genel Temizlik Ltd. Şti. İş Tanımı; Antalya Serik Ambalaj Atığı Toplama Ayırma Tesisi Aranılan Nitelikler; Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümlerden mezun, Çevre görevlisi belgesine sahip, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,MS Office programlarını kullanabilen, Takım çalışmasına uyumlu, etkin iletişim kurabilen, Takım arkadaşı aranmaktadır. Diğer Açıklamalar; Yukarıda belirtilen özelliklere sahip adayların fotoğraflı özgeçmişlerin verilen adrese mail atmaları gerekmektedir. İletişim Bilgileri; Antalya Serik Ambalaj Atığı Topalam Ayırma Tesisi
Adres: Eminceler mahallesi eminceler sokak 182/A Serik Antalya
Email: ambalaj@oztektemizlik.com

Bora Yerlikaya

Daimi üye
Başlık
8
Tepki
63
Merhaba;

Orüsan Kimya olarak Çevre Analiz Laboratuvarımızda görevlendirmek üzere Emisyon Eğitim Sertifikası bulunan personel arayışımız bulunmaktadır. Konu hakkında deneyimli kişilerin özgeçmişini b.yerlikaya@orusankimya.com.tr adresine mail atmalarını rica ederiz.

Emisyon numune alımı işinde en az 1 yıl deneyimli (Emisyon numune alımı sertifikası olan)
Takım çalışmasına uyum sağlayabilen
Yapılan işin öneminin farkında olan
Kartal - Pendik - Tuzla civarı ikamet eden kişiler tercihen görüşmelere öncelikli davet edilecektir.

Başlık
0
Tepki
1
Mezuniyet
2018—19
Merhaba arkadaşlar, yeni mezunum iş arayışı içerisindeyim.
Selçuk Üniversitesinden mezun oldum. Çevre Görevlisi Belgem var. Ehliyetim var. Askerliğimi yaptim. Iyi derecede microsoft office ve Autocad programlarini kullaniyorum.
İstenilmesi halinde Cv'mi gönderebilirim. Mail: vayloet@gmail.com Tel: 0545 483 30 57

Pınar CAN

Üye
Başlık
2
Tepki
9
Merhaba arkadaşlar, şubat ayında Dokuz Eylül Üniversitesi'nden mezun oldum iş arayışımı hala devam etmektedir.
Mayıs ayında C sınıfı İSG sınavına girdim sonuçların belli olması ile belgemi almış olacağım.
CV'im ektedir isteyenler inceleyip eksiklerim veya yazmamam gerekenler ile ilgili yorum yapabilir.
Gerekli durumda iletişim için mail adresimden mesaj atabilirsiniz.
Mail: pinaarcan@gmail.com

Dosyalar

yusufkoz

Daimi üye
Başlık
1
Tepki
20
Öncelikle cv'nin değerlendirilmesini istemen bence iyi bir şey, çünkü cv bir çalışan adayıyla iletişime geçmeden önce o aday hakkında bilgi alınabilecek tek kaynak ve ilk izlenimi yaratacağı için çok önemli bir faktör bence. Bir nevi dış görünüşümüz gibi. Ayrıca kişinin word programı ve hatta bazı bilgisayar becerileri hakkında da fikir verebilecek bir kaynak, mesela dosyanın ismi bence güzel; kısa, öz ve düzgün. "cv sonnnn" falan gibi şeyler yok yani :) Ayrıca pdf formatında olması da iyi bir şey, işverene düzenlenebilecek bir dosya sunmak bence hoş değil. Tasarım gayet sade ve güzel olmuş, yazı tipi güzel, gözü yormayacak cinsten. Fotoğrafın gayet ideal; düzgün, resmi ve güzel. İletişim bilgileri olarak ayrıca bir bölüm oluşturman iyi olmuş, daha düzenli olmuş böyle. Doğum tarihini gün ay yıl olarak yazmanın iyi bir fikir olduğunu sanmıyorum, bu bilgi bankalar için güvenlik bilgisi olarak soruluyor, o yüzden siber güvenlik riski oluşturabilir bunu yazman. Biraz fazla takıntılı olduğumu düşünebilirsin ama doğum yeri kısmındaki İzmir neden tamamen büyük harf? 😄 Kötü değil ama diğerleriyle uyum içinde olsun, baş harf büyük gerisi küçük. Kişisel bilgilere kullanmıyorsan sigara kullanım durumunu da yazabilirsin, olumlu bir izlenim olur bence. Olumsuz bilgilerden söz etmemek gerektiğini düşünüyorum cv'lerde, olumsuz olarak yazmaktansa hiç yazılmasın daha iyi (kritik bilgi olmadığı sürece). Ön yazı kısmını iki tarafa yaslanmış şekilde yazsan daha iyi olabilir. Eğitim bilgileriyle iş deneyimi kısmını yer değiştirebilirsin, kronolojik olması taraftarıyım ben. Staj dönemlerinin ay ve yıl olarak yazılması gayet iyi olmuş, ben de öyle yazmayı tercih ediyorum. Staj açıklamaları güzel olmuş. Eğitim bilgilerinde de önce lise sonra üniversitenin yazılması kronolojik olması açısından daha iyi olabilir. "İlgi alanları ve hobiler" kısmı ekleyebilirsin. Belirtmek istediğin ek bir şeyler varsa "ek bilgi" isimli bir bölüm yapabilirsin. Sayfa kısımlarında page yerine türkçe sayfa kelimesini kullanmanı öneririm. Aynı şekilde cv ifadesi yerine türkçe "öz geçmiş" ifadesini de kullanabilirsin, bence resmi yazı dilinde öyle geçmeli. Bir de ingilizcesini hazırlayabilirsin bu cv'nin. Ayrıca @mehmetusher in dediği gibi altyazının 1/4, 2/4, 3/4 ve 4/4 şeklinde olması gerekli. Genel itibariyle oldukça güzel hazırlanmış bir cv, kaliteli olmuş, beğendim yani, emeğine sağlık. Bunlar tabi naçizane düşüncelerim, kanımca olması gerekenler.

Yukarı Alt