Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Isg uygulamaları ve karbon ayakizi eğitim duyuruları

Konu, 'ARŞİV' kısmında Özge Gökmen tarafından paylaşıldı.

1. Özge Gökmen

Özge Gökmen CMNet Üyesi

Sayın Yetkili;

Yoğun talep üzerine; Teknik Çevre olarak uzman kadromuzla Çağlayan Tempo Otel’de 22 Mart 2013 tarihinde “Tüm Sektörler İçin İSG Eğitimi” ve 28-29 Mart 2013 tarihinde “Sera Gazı Emisyonları Envanteri ve Sera Gazları Emisyonları Hesaplaması” eğitimleri düzenlenecektir. Eğitimlerle ilgili detaylı bilgi ekte eğitim tanıtım broşürlerimizde mevcuttur.

Eğitime katılmak isteyenlerin eğitim ücretini eğitim duyuru formunda yer alan hesap numarasına göndererek banka dekontunu, katılımcı adı-soyadı, görevi ve firma adı bilgileri ile ozge.gokmen@teknikcevre.com veya huseyin.ozsahin@teknikcevre.com adresine göndermeleri rica olunur.

isg_egitimi.jpg

Ekli Dosyalar:

Volkan Azak ve Fatih Özcan bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları