• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

İzlediğiniz yabancı diziler neler?

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
Geçen haftalarda adını duyduğum ama hiç izlemediğim THE BIG BANG THEORY izleme fırsatım oldu.Ard arda 4-5 bölüm izlemeden bırakamıyorum. Dizilerden bazıları ancak seneye başlıcak ama olsun.

supernatural
fringe
the vampire diaries
terra nova
how i met your mother
the big bang theory
flashforward
sanctuary

Benim favori dizilerim şöyle ya sizinkiler?

@Cem Yılmaz
Atama sıkıntıları , çevre görevlisi falan anlatılır :) sonra karşı çıkanların kafalarını keser arıtma tesisinin çökeltme havuzuna atarız :D:D

• Breaking Bad (Final)
  • Black Mirror (Devam Ediyor)
  • Fringe (Final)
  • Sherlock (Muallakta Büyük İhtimal Final)
  • Westworld (Devam Ediyor)
  • Friends (Final)
  • Yedi Numara (Final)
  • Leyla ile Mecnun (Final)
  • Behzat Ç. (Devamı Geliyor)
  • 46 Yok Olan (Final)
  • Kaygısızlar (Final)
Final yapmayan dizi izleyemediğim için liste düzenlenecektir.

Got izlemeyen tek kişiyim sanırım. Geçen Kadıköy'de bir ortamda böyle arkadaşlarla oturuyoruz bir an got dediğiniz dizi çok çomar bir dizi dedim de az kalsın linç edeceklerdi. Ya size değil diziye diyorum dedim ama olsun diziye de olsa demeyeceksin dediler. Bu yüzden bir kez daha got izlemediğim için kendimle gurur duydum. Geçen ekşide gördüm finali herkesi hayal kırıklığına uğratmış isyan ediyorlardı da içimin yağlarını eritti.

Popüler olan şeyler sanıyorum sizi de sıkıyor. Herkesin ulaştığı herkesin sevdiği şey bana yanlışmış gibi geliyor. (bkz. Fahrenheit 451 - 1984 romanları) Çünkü popülerite, kitlelerin nasıl hareket ettirileceğine nasıl yön verileceğine kimler tarafından yönetileceğine kararı verdirtir. Diye düşünüyorum...

Ya aslında sıkmak değil de daha çok ilgimi çekmiyor diyeyim. Sanırım bu tip durumlarda sürü psikolojisinde olmak istememenin de etkisi var. Bilhassa dizi ve filmlerde bu bende çok olabiliyor. Tabii tercih meselesi kişisel açıdan bir şey demiyorum ama yapımcıları sağlam eleştiriyorum ve bana göre değil bu ya deyip sıyrılıyorum. Zor oluyor ama anca işte ne yapalım. Bir de bu dizilere çok kaptıranlar var. Sonrasında çıkan tişörtler, şapkalar, müzikler, kitaplar derken sağlam para dönüyor. Hem dediğiniz idare olayı oluyor, hem de bu olurken mis gibi para kaynağı ortaya çıkıyor. Tabii CMNet'te bu hassas detayları fark eden birine yani size denk geldim şimdi bu başlıkta da sevindim. Böyle bilinçli insanların sayısı artar umarım.

Shameless çok severek izlerdim :)
Game of Thrones ( Son sezonda batırmış olsalar da)
Breaking Bad (En efsane dizimdir)
Prison Break (2. efsane dizim)
Friends
ve kesinlikle Sherlock :)

Sonradan ilave: La Casa de Papel
Sonradan 2. ilave: Black Mirror
3. ilave: The Big Bang Theory

Son düzenleme: