Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kentucky fried chicken

Konu, 'ARŞİV' kısmında Murat Erdem tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Erdem

  Murat Erdem Genel Yönetici

  KFC hakkında bu güne kadar sayısız yazılar yazıldı ve sosyal medyada bir o kadar video paylaşıldı. Olaylara müdail onlarca sivil toplum kuruluşundan biri olan PETA ( People for the Ethical Treatment of Animals ) konuya dikkat çekmek için aşağıdaki videoyu hazırlamış. Dünyaca ünlü sinema yıldızı Pamela Anderson tarafından sunumu yapılan videoda KFC'nin uyguladığı insan ve hayvan sağlığını hiçe sayan politikalar sergileniyor. Bunun yanında toplusal duyarlılığı harekete geçirmek için bir de internet sayfası hazrlamışlar ve sanal imza topluyorlar. Duyarlı arkadaşlar videoyu izledikten sonra http://www.kentuckyfriedcruelty.com/ adlı siteden bireysel tepkilerini ortaya koyabilirler.

  RNJR22UuJEE

  http://www.kentuckyfriedcruelty.com/
   
  Kezban Özer bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...