• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Merhabalar

Aslı_

CMNet Üyesi
Fatih Bey elinize sağlık gerçekten güzel hazırlanmış bir site, çalışmalarınızda başarılar..

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
oohh Aslı hanımda burdaymış. Sizler desteklemeseydiniz bunlar olmazdı Aslı hanım. İleriye götürmek içinde yine sizlere ihtiyacım var.

Aslı_

CMNet Üyesi
Desteklerle eminim daha iyi yerlere gelecektir, bu arada yüksek lisansımı değişiklik yaparak Endüstri Mühendisliği-Mühendislik Yönetimi üzerine yapıyorum. İlgilenen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim..

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Gökhan bey hoş geldiniz aramıza. Daha sık sık görüşürüz sohbet ederiz. iletişim konusunda da elimden geleni yapacağım..

serbulent72

CMNet Üyesi
ellerine sağlık fatih bey umarım tüm meslektaşlarımız ile paylaşım içinde oluruz.başarılar

Mecaku

CMNet Üyesi
Merhabalar;

Öncelikle Forum Yöneticilerimize teşekkür edip, sonradan aramıza katılan arkadaşlara hoş geldiniz diyorum.
Bakanlığımızce EWC Kodu verilmiş ve geri dönüşümü veya bertarafı gereken her türlü atıklar hususunda Atık Üreticisi pozisyonundaki Sanayici kardeşlerimize hizmet veren bi firmada çalışıyorum. Bu konuda elimden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya çalışacağım.

Saygılarımla.

Yasin Aslan

CMNet Üyesi
Kendimi tanıtmam gerekirse kısaca;

Merhabalar;

2005 Ondokuzmayıs Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümü Mezunuyum,
2 Yıl Katı atık Üzerine Çalıştıkdan sonra, 1 yılı aşkındır SAMSUN Gazi Belediyesinde Gürültü Konusunda Çalışmaktayım. Bu forumda ÇED VE Gürültü Konusunda sizlere yardımcı omaya çalışacağım.